Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Predictor Early lehet szellem...

Predictor Early lehet szellem csíkos?

Figyelt kérdés

Nem tudom feltenni,úgy néz ki a teszt,hogy a kontroll csík mellett kb fél centire van egy nagyon halvány elgörbült csík (mivel szétszedtem a tesztet,szerintem az a csík a kis ablakocska szélétől lehet ott ,bár nem tudom,hogy ez hogy létezik,de az a csík az ablak szélénél volt és mivel a csíknak úgy görbül a széle,mint az ovális kisablaké ezért gondolom az attól lehet.) A pozitívot jelző csík pedig erős fénynél látható csak,de annyira halvány,hogy szinte azt hittem,csak a szemem káprázik,halványabb mint a "középső" csík...Szóval a tesztemen 3 csík látható fokozatosan halványodnak.a pozi meg szinte láthatatlan és a kérdésem az lenne,hogy az szellemcsík lehet,ami a pozi helyén van,vagy létezik ilyen exxxxtra halvány pozi teszt?


Amúgy 7 napot késett,25-ösökkel mindíg negatívot teszteltem,ebben a hét napban hármat barnáztam és ezután jött meg rendesen..terhes lehettem?



2013. jan. 23. 15:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, az a teszt csalhat, adhat ki szellemcsíkos eredményt. Én is jártam már úgy, azt hiszem, októberben. Két napot késett és teszteltem, mire kijött egy girbegurba csík. (Ha megtalálom a képet, bemásolom, szívesen) Abban a hónapban nem voltam babás. A következő mensesem nem jött meg, akkor x-epilt vettem, azok nem csaltak, rendes pozitívat mutattak. Ekkor vettem még egy Predictor earlyt és az is rendesen pozitív lett, egyenes csíkkal.

Lehetsz persze babás, de én tapasztalatból az x-epil teszteket javaslom.

2013. jan. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Meg is van:

[link]

Ez az, amikor nem voltam babás. Ha gondolod, csinálok képet a babás tesztről, de az egyértelmű, szerintem, nem szükséges.

(Jajj, és én szétszedtem a tesztet, mert szottyos volt az ablak...)

2013. jan. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi,meg is néztem a képet..Engem becsapott akkor szerintem..Pont most olvastam egy predictoros kérdést ,mindenki rosszat ír róla.

Megnyugodtam,hogy nem voltam terhes..már azt hittem elveszítettem még egy babát.


Köszi mégegyszer!

2013. jan. 23. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!