Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes terhesen 6.6mm embrió...

8 hetes terhesen 6.6mm embrió az jó? Az első babám és mindenért aggódom! Annyi rosszat lehet olvasni itt!

Figyelt kérdés
A doki szerint 7 hetes vagyok,de a menszim szerint ma vagyok pont 8.Kérdeztem a szívhangról,azt mondta van és az embrió él de még nem látható a szívhang!!!!! Hogy van ez akkor!?? Nem kéne már látszani a szívhangnak?? Szerintetek jól fejlődik a babám? A mult hét csütörtökön volt:petezsák+szikh. de embrió még nem volt látható! Tegnap azaz 6 napra rá pedig:szabályos petezsák és benne 6.6mm élő embrió ábrázolódik!!!!
2013. jan. 24. 16:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Szia! Én is első babás vagyok, és 7 hetes (3 nap múlva) :) Én még csak 5 hetesen voltam, akkor nálam is egy 6 mm-es petezsák volt látható és semmi más.


Jövőhéten megyek a köv. uh-ra, elvileg akkor már az embrió is látszani fog.


Teljesen rendben van nálad minden, nyugodj meg! Élő embíró, szívhanggal, ennél jobb hír nem is kell, hidd el!


Én is oltári sok ijesztő dolgot olvasok itt, és már nekem is kezd kialakulni gyomorgörcsöm, hogy minden rendben legyen!!!! De ezt nem szabad csinálni!!!! Szóval nyugodj meg, én is azt próbálom!!!


Munkahelyeddel hogy állsz?

2013. jan. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Szia!


Ennél többet senki nem fog neked mondani. Ha a doki szerint minden oké akkor kár aggódni.

Ja és hagyd abba a rémstoryk olvasgatását. Kb 8 hetesen hagytam én is abba amikor már majd meg őrültem attól hogy úton útfélen a vetélésbe botlottam bele... Azóta csak arról olvasok ami rám vonatkozik.

30hkm

2013. jan. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Nyugodjál meg,még annyira az elején vagy,biztosan minden rendben lesz!

Azért kérdezz bátran a dokitól és mindig cselekedj,ahogy érzed,hisz mindegyik terhesség más.Úgyis lesz még min izgulni,hisz annyi vizsgálat vár még rád.

Biztosan szép babád lesz,légy erős,minden jót!!

2013. jan. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Köszi lányok!!!


Hát pedig megfogadtam hogy nem olvasgatok,de nem bírom ki!!!

A munkáról annyit hogy én dolgozni akarok amíg tudok,csak ez nem biztos hogy lehetséges lessz mert a főnököm nem biztos hogy belemegy!!De amugy én kereskedelembe dolgozok és ráadásul a tej osztály az enyém és ugye ott sokat kell emelgetni és hideg van!! Azt akarom megbeszélni a főnökkel hogy had mennyek a kasszába és legyek csask ott!!

De ha húzni fogja a száját rá és nem fog neki igy tetszeni akkor irány táppénz!!! Nem fogom az egészségünket kockáztatni az tiuti!!! Miért te hol dolgozol első??!!

2013. jan. 24. 17:09
 5/15 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok.

A rémsztorik olvasása tényleg kiborító!!! Én is felhagyok vele, mert különben bele is őrülök! Már ott tartok, hogy én is rémeket látok.


Boldog Babavárást kívánok!

2013. jan. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én recepciósként dolgozom egy multinál. Mindig jönnek iszonyú fontos ügyfelek tárgyalni, akiket ki kell szolgálnom, és mindig a helyemen kell lennem, bármi van, hiszen én fogadom az embereket... Nos ez egyre nehezebb, hiszen gyakran szaladgálok wc-re és sokat stresszelek, rohangálok fel-alá. És hát az emberek nem túl előzékenyek egyelőre. Az meg elég gáz, ha jön egy fontos ügyfél én meg el kezdek előtte öklendezni... Úgyhogy én szeretnék otthon maradni, és pihenni nem pedig idegeskedni...
2013. jan. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Hát igen az elég furilenne ha ott öklendeznél!!! És a stressz ..... na az ami nmem hiányzik senkinek!! Főleg kismamiknan!!!!!! Ezt pont én mondom!!!! Mikor minden apróságon felhúzom magam!! Főleg ezeken a horror történeteken!!!
2013. jan. 24. 17:22
 8/15 anonim ***** válasza:

(Első válaszoló)


Igen!! Én is!!! Teljesen rástresszeltem a horrror sztorikra!!! A missed ab, és társai. Én már el is sírtam magam, mondjuk most különösebben érzékeny vagyok. De nyugi, ezek ritka dolgok, és fiatal, egészséges, életerős kismamikkal nem fordulhat elő! A gondolat is sokat számít,!!! Érezd, hogy növekszik és milyen egészséges, táplálkozz egészségesen, szedj folsavat és vitaminokat. Nem lesz semmi gond!!

2013. jan. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Igen igazad van!! Terhes vitamint szedek/pharmaton matruell-t/ és mb6-ot de folsavat nem!!! Te igen?hol vetted nállunk nincs a drogériába!! És mennyi volt!!!???

Ja és most fogom elkezdeni a palástfű teát! te hallottál már róla?

2013. jan. 24. 17:41
 10/15 A kérdező kommentje:

Első!!!

[link]

Van egy fórum amin több velünk eggyidős kismama van és ott nagyon sok mindent megbeszélünk,csatlakozz hozzánk várunk sok szeretettel!!! Itt van a link!!! Várunk ha gondolod!! Irj mi a válaszod!!

2013. jan. 24. 17:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!