Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4D ultrahang? Van olyan aki...

4D ultrahang? Van olyan aki megteheti és mégsem megy el? Miért nem? én elszerettem volna menni de az anyagiak egyre jobban nem engedik

Figyelt kérdés
:(((
2013. jan. 26. 14:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
39%
én feleslegesnek tartom, csak az üzletet látom benne, nálunk 40 euró...azon inkább veszek a gyereknek dolgokat
2013. jan. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
48%

Én sem voltam, most várom a második babát és Vele sem megyek. Megtehetni éppen megtehetnénk, de számomra nincs olyan vonzereje a 4D-nek, mint sokan beszámolnak róla. Valahogy sokkal izgalmasabb így, hogy álmodozom Róla, elképzelem, milyen lesz, aztán a végén, szülés után jön a meglepetés :-)

Nekem így meghittebb. Persze a sima UH-on voltam, az lenyűgözött, ahogy mozog a baba, meg látszanak a pici ujjpercei is, de ennyi pont jó ...

2013. jan. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Én csak amiatt mennék hogy mint pl a múltkorinál is nagyon jól megnéztek mindent,meg olyan hülye vagyok de jó lenne látni az arcocskáját hogy minden oké vele...pedig tényleg üzlet de jó lett volna....:(
2013. jan. 26. 14:17
 4/21 anonim ***** válasza:
hogy minden ok vele azt látják a sima uh-n is
2013. jan. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
De kisebb testi bajokat ott nem látnak.
2013. jan. 26. 14:20
 6/21 anonim ***** válasza:
Úgy gondoltam, hogy sokkal izgalmasabb, ha csak a születése után látom meg, hogy milyen is valójában.
2013. jan. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
0%
szerintem is izgalmasabb születése után, mint 30-40 euróért egy monitoron látni
2013. jan. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Én a kisfiam egy sima ultrahanggal észre nem vett rendellenesség miatt 21hétig hordtam a szívem alatt. Mikor kiderült másnap azonnal megyei kórházban néztek 4D-vel, és igen sajnos meg kellett szülnöm a fiam. Ezt a rendellenességet már a 12-ik héten észre kellett volna venni.

A következő terhességeimnél végig szigorúan 4D-re mentem, mert az ismétlődési esélyei a betegségnek magasak voltak. Letojtam hogy mennyibe kerül, ettünk retket ha kellett, de ezt az uh-t akkor is meg kellett csinálnunk ha cigány gyerekek potyognak az égből akkor is. Nem volt kötelező, csak ajánlott.

viszont a mozizás céljából kifizetett súlyos tízezreket butaságnak tartom, de azért érdemes (lenne) mindenkinek a középidőben elmenni egy alapos 4D-re, vagy még előtte, hogy biztos minden rendbe legyen a babával.

Azért nem mindegy, hogy 12hetesen veszted el a gyermeked, vagy félidőben. Az egyiket műtétileg megoldják altatásban, a másikat végig kell vajúdnod és megszülni ép ésszel mintha simán szülnél. Tehát ezért fontos a 4D!. Senki nem gondolhatja hogy pont vele nem fog megtörténni! De! Én is azt gondoltam, hogy velem ilyen soha, és tessék! :(

2013. jan. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
nem tudom nekem egy hatalmas élmény volt nézegetni ott...ha már lehetőség van rá ki is használtam...nem mindenkit nyűgöz le de én biztos nem bírtam volna ki...ez is olyan lesz már mint h akarja-e tudni az illető a baba nemét vagy sem...és nem tartom reklámnak meg ilyeneknek mert akit érdekel meg tetszik annak igenis hatalmas élmény akit meg nem érdekel az meg ne nézegesse ilyen egyszerű...
2013. jan. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Hány hetes vagy amúgy? Érdemes nézegetni a környéketeken az akciókat, hátha kifogtok olyan árban egyet ami még megfizethető! Én sem hagynám ki, az bizti.
2013. jan. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!