Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4D ultrahang? Van olyan aki...

4D ultrahang? Van olyan aki megteheti és mégsem megy el? Miért nem? én elszerettem volna menni de az anyagiak egyre jobban nem engedik

Figyelt kérdés
:(((
2013. jan. 26. 14:08
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
34%
Két gyerekem van, egyiknél se csináltattunk 4D-t. Inkább rájuk költöttük az árát. Mondjuk én elvbôl dokit se fogadtam, szóval a "felelôtlenség mintapéldája" vagyok... (Egyébként mindkettô egészséges.) Nem szeretem a gyerekszületés körül kialakult üzletágat, kizárólag a játékgyárak profitját növeltük jelentôsen, de talán még azt se kellett volna... :)
2013. jan. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Engem azért szokott csábítani a gondolat, mert különben csak a kötelező négy (öt?) uh-ot csinálják meg, és néha távolinak tűnik a legközelebbi. De igazán nem a 4D vonz, hanem egyszerűen az, hogy ránézzünk.

Amióta a védőnő hallgatott szívhangot, és érzem mozogni, nyugodtabb vagyok, szerintem nem is fogunk elmenni 4D-re.

2013. jan. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
28 hetes vagyok,csak bánt hogy még nem tudtam eljutni pedig már 22 hetesen ajánlott elmenni,viszont most meg már akármit is vennének észre ha lenne,(bár nem vagyok parás szerintem ha lenne jele is lenne,akár vérvétel akár 2d uh-on csak ott mégis sokkal de sokkal jobban "átnézik" a picurt)szóval már nem sok mindent lehetne tenni...nem tudom hányas válaszoló volt akinek 21 hetesen derült ki a baj...ott mi volt a kicsivel???volt fogadott dokid,alapos volt??
2013. jan. 26. 21:03
 14/21 anonim ***** válasza:
Továbbra sem értem, miért kell lepontozni valakit, aki válaszol egy kérdésre... :(
2013. jan. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Erre oda se figyelj,van egy unatkozónk aki szinte minden kérdésnél ezt csinálja és ezzel hergeli a hozzászólókat,főként olyanokat pontozz le ahol jó válaszokat adnak vagy megérőek,ez egy ilyen emberke,más nem jutott neki csak ez;)
2013. jan. 27. 21:41
 16/21 anonim ***** válasza:
Azért az sok mindent elárul, hogy csak azokat a válaszokat pontozták le, ahol a válaszadó nem ment 4D-re. Vajon akkor kik pontozgatnak????
2013. jan. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Én azt írtam h elmentem de senkit nem pontoztam le azért nem ment már bocsi...szóval nem kell vádaskodni...nem életcélom a lepontozás!!!
2013. jan. 28. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Pont ez a célja a lepontozónak hogy "összeugorjatok",ennyit nem ér az egész!!!!
2013. jan. 28. 07:18
 19/21 Komáromi Katalin válasza:
Sok szempontból fontos a 4D! Inkább az egyszeri pénz mint abból mást venni, lehet, hogy megéri. Most van akció a G1 Klinikán BP. III. kerületben, 6000 a 4D+dvd+fotó ajándékba és nagyon kedvesek! Nézz utána és menj el! Üdv. 15hkm
2013. jan. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Golan Trevize ***** válasza:

Nekünk a magándoki három vagy négyezer forint felár fejében a rendes rendelés keretén belül megejtette a "mozizást".

Érdekelt minket, és így nem is volt eget rengető összeg.

2013. jan. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!