Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhesen a fogorvosnál...

6 hetes terhesen a fogorvosnál lehet érzéstelenítő szurit kapni?

Figyelt kérdés
2013. jan. 26. 16:22
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem lehet mondjuk én huszon vmennyi voltam amikor kaptam de nem hiszem h nem kaphatnál... de bocs ha tévedek..
2013. jan. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
igen lehet az helyi erzestelenites igy nem megy bele a bababa. A rossz fog es verzo iny viszont koraszulest es vetelest okozhat Igy terhesseg alatt kezeltesd a fogaid.
2013. jan. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én nekem azt mondták nem adnak érzéstelenítést!
2013. jan. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is úgy tudom, hogy ezek lokális érzéstelenítők, nem kerülnek be a véráramba, így nyugodtan lehet alkalmazni őket.

Én két hete voltam fogorvosnál fogat tömetni, kaptam érzéstelenítést injekció formájában

2013. jan. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Én 6 és 8 hetesen is voltam fogorvosnál tömetni, a doktornő azt mondta hogy kaphatok érzéstelenítőt. A következő alkalommal rákérdezett hogy nem-e éreztem magam rosszul tőle, semmi bajom nem volt.

Nyugodtan kérj, nem lesz baj.

30hkm

2013. jan. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én szájsebészeten voltam,mondta,hogy lehetséges a terhesség, azt mondták nem baj.Kaptam két oldalra szurit,felvágták és kiszedték a bölcsességfogam.

Szerintem az a lényeg,hogy ne gyulladjon be a helye később,meg gondolom,hogy ne legyél allergiás a lidokainra,mrt szerintem azzal érzéstelenítenek.

2013. jan. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is kaptam lidokaint, azt mondták simán lehet, mert helyi érzéstelenítő, nem szívódik fel. 8 hetesen vették ki az egyik bölcsességfogamat, 10 hetesen a másikat (nem voltak rossz fogak, csak nem nőttek ki egyáltalán, hanem a mellette lévő rágófog alá nőttek, és azt nyomták, ami pokoli fájdalmat okozott; a doki azt mondta, muszáj húzni, vagy a bölcsességfogat, vagy a mellette lévő rágót, de a bölcsességfogat javasolta, annak ellenére is, hogy azt az ínyből kellett "elővarázsolni")
2013. jan. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!