Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4 hetesen terhesen fogászati...

4 hetesen terhesen fogászati érzéstelenítő?

Figyelt kérdés
A napokban teszteltem pozitívat. Holnap kell mennem fogászatra, tömni a fogamat, mert nagyon fáj. Adhat a fogorvos érzéstelenítőt?

2012. ápr. 25. 10:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, adhat. Csak szólni kell, hogy várandós vagy.

Egyébként ha jól tudom, ennyire korán még a magzat véréig el sem jut.

Gratulálok a babához!

2012. ápr. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szólj neki mindenképp, az a biztos. Én viszont ennyi idősen még pl. nem tudtam, hogy terhes vagyok, és vettem be elég erős fájdalomcsillapítót migrénre... Pár napra rá teszteltem pozit. Én is úgy tudom, hogy ilyen korán még nem árt. Tényleg sokan még nem is tudják, hogy terhesek és élik a megszokott életüket.
2012. ápr. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

simán kaphatsz. Megmondod, hogy babát vársz, és más összetételű (de ugyanolyan hatásos) érzéstelenítőt adnak, mint a normál. Semmi baja nem lesz a babának tőle, ne aggódj!

fogászati asszisztens

2012. ápr. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!