Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes 3 napos vagyok,...

6 hetes 3 napos vagyok, vasárnap óta barnás folyás nem sok, tegnap voltam dokinál, nem sok jóval biztatott azt mondta az idő eldönti. Ha véletlenül vetélés lesz belőle akkor mennyi idő után lehet?

Figyelt kérdés
vagy lehet hogy elmúlik? Kérlek írjatok valami biztatót.
2008. jún. 3. 09:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia!Írt fel valami gyógyszert?Mit látott az uh-on?Így többet tudnánk mondani!
2008. jún. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%

Szia,

Nekem volt egy vetelesem nem reg sajnos.De amikor nagyon vereztem meg akkor is azt mondta a doki hogy ez nem feltetlenul vezet veteleshez.Vannak olyan emberek akiknek megvan kozbe!!!!Ha elmegy a baba az akarmikor elmehet!!!Sajnos!!!Ha esetleg ez tortenne akkor elkezdesz gorcsolni amik erosodni fognak es elkezdesz rendesen verezni ami szinten erosodni fog nagyon!!!Ha esetleg ne add isten bekovetkezne akkor azonnal menj korhazba!!!!

Ha elmenne is ne vadold magad mert ez nem a mi hibank ez azt jelentene hogy a babanak valami baja volt es nem volt egeszseges!!!!

De szerintem csak pihenj!!!!Es ne aggodj!!!Arra gondolj hogy minden rendben!!!!

Szoritok!!!!

Miden jot!!!

2008. jún. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én 6 hetes 2 napos vagyok! :)

Nekem ugyanez volt a múlt héten, nekem ugyan 1 nap után elmúlt, de én is rögtön hívtam az orvost és nekem is ugyanez volt, hogy legyek türelmes, az idő eldönti... Úgyhogy vártam és elmúlt.. Annyit azért hozzátennék, hogy ha vetélés lesz, azt észreveszed, irdatlan görcsökkel jár és a mensidnek a többszöröse jön ki egyszerre, nem csok pötyög! Úgyhogy amíg csak pötyög, addig ne aggódj és próbálj meg a lehetőségekhez képest minél többet pihenni! Szeretkeztetek előtte? Mert mi előző nap igen, és utána jött a barnázás és a dokim azt mondta, attól lehet és hogy ne nagyon szeretkezzünk még úgy 3-4 hétig...

2008. jún. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
2 nappal a barnázás előtt szeretkeztünk, a doki nem írt fel semmit, és még csak a petezsákot látta, de azt mondta minden más rendben van. Vasárnap egész nap egy két pötty volt, de tegnap este, és ma reggel ennél több kb: 5 forintos nagyságban, és nagyon félek mert már 34 éves vagyok.
2008. jún. 3. 10:14
 5/11 anonim ***** válasza:
Értem az aggódásod, én is 30 vagyok és nagyon régóta próbálkozunk, de ne aggódj, mert azzal többet ártasz! Nincs semmi baj, lehet, hogy csak megpiszkáltátok a szeretkezéssel egy kicsit a dolgokat! Nálam ez volt, és amikor én is voltam ultrahangon utána az aggódás miatt, pedig akkor már elmúlt a barnázás, azt mondta az orvos, hogy ettől lehet, hogy megint lesz... és lett is! megint barnázott egy napig, aztán annyi... Ne aggódj, ilyenkor a lelki dolgok még nagyon fontosak, talán fontosabbak, mint a fizikai történések, legyél nyugodt és nem lesz semmi baj!!! Szorítok!
2008. jún. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szorítok neked/nektek!!! Az a legfontosabb h pihenj sokat és ha nem muszáj ne kellj fel! Ne idegeskedj és rendbe jöttök!!! 15 hetes kiamami!
2008. jún. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
n is nagyon szorítok, hogy mindne rendben legyen!!!! Én 5-6 hetes voltam az első UH-n, és a vizsgálat előtt vettem észre a is barna váladékot. nagyon megijedtem, de az orvosom azt mondta, ne aggódjak, mert a legtöbb esetben ez a hormonális változások miatt van. Hozzátette, ha vérzés/görcs van, azonnal hívjam fel. De nekem másnap elmúlt barna is. Sokan mondják, hogy rákszűrés vagy szex után barnáznak, az esetek nagy részében minden rendben van a babával!!!Erre tessék gondolni, hogy milyen szépen fejlődik! Csak pozitívan!!
2008. jún. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem is pont ez a problémám. Én is 6 hetes vagyok. Amint észrevettem a barnázást, azonal hívtam az orvosomat. Utrogesztánt irt fel, pihenést és pozitív gondolkodást. Nagyon higgy abban, hogy minden rendben a babával. Lássd a szemeiddel, hogy egészségesen fejlődik!!! Butaságnak tűnhet, de hidd el nagyon sokat segíthet!!! Addig míg nincsenek görcseid, ne aggódj! Ha volnának, azonnal kórházba menni!

Minden OK! én is ebben hiszek!

2008. jún. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ugyanezekkel a tünettekkel, ugyanennyi ídős terhesen én is túlestem. kkor utrogestant kaptam 3x1-et és folsavat 2x1-et. Volt, hogy a barnázás nem maradt abba és az utrogestant a dokim felemelte 3x2-re. Azt mondta, hogy ezzel támogatjuk a terhességet. Nekem sajna előtte már volt egy vetélésem kb ugyanennyi ídősen, lehet, hogy én azért kaptam gyógyszert.

A pihenés mindenképpen segít!

A legjobbakat!

Egy harmadik babát váró 16 hetes kismami...

2008. jún. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Pihenj sokat! De feküdj!!!!! Reméljük hogy minden rendben. Amikor én elkezdtem barnázni és elmentem dokihoz, nem mondott rá semmit, erre másnap meg elkezdtem vérezni és sajnos rossz lett a vége. És nem voltak görcseim, csak éreztem a hasamat.

Ha a dokid azt mondja hogy minden rendben, akkor reméljük úgy is van, de ha nem múlik el 1-2 napon belül szerintem menj vissza a dokidhoz.

Kívánom a legjobbakat! Vigyázz magatokra, és feküdj, feküdj, feküdj!!!

2008. jún. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!