Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mindenki sokat aludt az elso...

Mindenki sokat aludt az elso 12 hetben? Mennyit aludtatok?

Figyelt kérdés
2009. szept. 1. 17:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

En sokszor lefeküdtem délben a lányommal együtt. :)

Ez normális.Most valahogy majd múlik a fáradság ahogy átveszi a méhlepény a táplálá´sát a babának.Az utolsó 1-2 hónapban jön majd megint az álomkór.Legalábbis nálam a lányomnál így volt.

13.héten járunk.A lányom 19 hónapos.

2009. szept. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Iszonyat sokat aludtam,a párom már meg is kérdezte,hogy mormota versenyre készülök-e?Azóta ez elmúlt,most már szeretnék 1 éjszakát nyugodtan végigaludni.26 hetes kismama
2009. szept. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mint egy jó kisbaba:) Szinte minden evés után.
2009. szept. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is végigaludtam szinte az egész napot nagyon sokáig. Vol, hogy csak enni, inni és wc-re mentem ki..aztán irány az ágy!
2009. szept. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez normalis!En is mint egy kisbaba,utazäs közben,otthon elvezd ameg tudsz aludni!nekem a 16 hettöl mult el az älomkor!22hetes kismama
2009. szept. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én semmivel sem többet. Az elsővel még dogloztam, most meg próbálnék is meg aludni a 14 hós lányom mellett...
2009. szept. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Azt hittem csak en vagyok ennyire almoska,de megnyugodtam.Napkozben tobszor is ram tor az almossag,nem tudom mihez kezdjek vele mert mindenhol nem tudok aludni egy feloracskat.Koszonom a valszokat.
2009. szept. 1. 19:47
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

7 hetes kismama vagyok, a munkahelyemen a legnehezebb, mert itt nem térhetek nyugovóra az iróaztal mellett.De ahogy hazaérek és vizszintesbe kerülök estig, aztán megint reggelig. Szerintem aludjunk még ameddig lehet:)

Kellemes babavárást!

2009. szept. 2. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sokat aludtam, mintha mindenem ólomból lett volna és húzotta az ágy.Kb:reggel 9kor ébredtem, ettem és ledöltem aztán ebédet megfőztem ettem és bealudtam, este 7kor már a legmélyebb álmaimat álmodtam:)

Eltartott kb: 2.- 3. hónapig.

2009. szept. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Rengeteget. Amikor az elso babamat vartam, akkor fel hetre jartam dolgozni, felebredtem fizikailag, de kb delig csak ultrahangok alapjan kozlekedtem szinte, mert nem lattam ki a fejembol az almossagtol. Fel negyre ertem mindig haza, ettem es lefekudtem aludni, nyolc korul ebredtem, ettem, eltem egy ora tarsasagi eletet es visszafekudtem aludni.

A 2. babaval is igy tettem volna, de meg az elso is kics, igy o diktalt. Most csak este kilenctol aludhattam hatig (ami hozzam kepest rengeteg), illetve delutan vele ket orat.

Nagyon ciki, de egyszer nagyon vartam egy futart egy rettenetesen fontos csomaggal, direkt nem fekudtem le aludni, nyitva hagytam a bejarati ajtot es tv-ztem, hogy ne aludjak be, es ulve elszunditottam, mint aki komaba esett. Egy oraval kesobb ebredtem, kineztem es ott volt az ertesito a futartol, hogy itt volt, de nem jott ki senki. Majdnem agyoncsaptam magam, olyan merges voltam.

Viszont mindket terhessegnel 11 hetesen elmult ez a faradtsag.

2009. szept. 3. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!