Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hallottatok már olyat, hogy...

Hallottatok már olyat, hogy valakinek negatív kombinált teszt (és persze genetikai UH) után Down-kóros babája született?

Figyelt kérdés
2013. jan. 27. 18:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Én megcsináltattam minden tesztet,még magzatvíz vétel is volt, igaz nem Down kórós lett, hanem értelmi fogyatékos, minden eredményem jó volt!
2013. jan. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Kedves 11-es válaszoló!

Sajnálom:-( Volt valami gond a terhesség vagy a szülés alatt?

2013. jan. 27. 19:59
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
11-es vagyok csak annyi hogy a 12.heti ultrahangon 3.5 lett a tarkóredő vastagság, utána semmit nem találtak.
2013. jan. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

kedves 11-es és mikor derült ki a fogyatékossága? hogy vettétek észre?

egyik ügyfelem 42 évesen bevállalta a negyedik babát és minden alapteszt (kombi, integr) negatív lett de mégis enyhe downos a abab

2013. jan. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
11-es vagyok 15 hónaposan én már észleltem egy két gondot, majd három éves korban let csak diagnosztizálva.
2013. jan. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

kedves 11-es ha nem sértelek meg miket észleltél?


az ügyfelem nem tudom mi a pontos neve de csak félig down gyereke, olyan "áldott jó gyerek" volt mindig és a lassú testi és szellemi fejlődés lett gyanús és hogy az ingerekre valahogy későn vagy máshogy reagált, mondjuk az én sekély megítélésem az, hogy az egyik legszeretetreméltóbb gyerek, akit ismerek, egy rossz gondolata nincs, mindig sugárzik belőle a bizalom és a jóság, nagyon bújós meg vidám.

2013. jan. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Kedves 8-as amniora gondolt a dokim .
2013. febr. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!