Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti beoltatjátok magatokat...

Ti beoltatjátok magatokat influenza ellen? 9 hetes kismama vagyok de nem tudom mit tegyek! Most is elkapott valami nyavalya! Lázam nincs hála istennek!

Figyelt kérdés
2013. jan. 27. 18:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

8. vagyok. Végül én sem lettem oltva, de részben iskolában dolgozom, gyerekekkel. Két marékkal szedem a C-vitamint, más ötletem nincs... Én most már semmiképp nem oltatnék.

Még annyit, hogy az oltás mindig a tavalyi vírustörzsekre van kifejlesztve, de kb. 3 havonta mutálódik, tehát újra el lehet kapni. Magyarul (a gégész szerint) nagy szerencséje van annak, aki oltatott, és utána nem kapta el újra.

Egyébként szerintem képtelenség úgy dönteni, hogy az ember nyugodt legyen utána. Annyira megosztottak az orvosok is.

2013. jan. 28. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
12. hét előtt nem fognak beoltani, engem se oltottak. Sajnos utána már nem került rá sor....
2013. jan. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nem! A dokim azt mondta, feleselges, mivel nyáron szülök. Azt mondta, annak aki tavaszig szül, meggondolandó, de aki később, annak felesleges.

13. hetes km

2013. jan. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!