Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11 hetes terhesen éjszakai...

11 hetes terhesen éjszakai rosszullét lehet a terhesség miatt, vagy összeszedtem valami vírust?

Figyelt kérdés
A 11 hét alatt egyszer sem voltam rosszul.
2013. jan. 28. 08:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Lehet elkaptad a hányás hasmenés vírust. Most járvány van.

Szedj vitamint, mert terhesen fogékonyabb az ember a betegségekre, pláne így télen!

2013. jan. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet a terhesség is, de lehet vírus is. Terhességnél nem lehet megmondani, hogy mikor jön elő rosszullét, nem baj, ha eddig nem volt. De úgyis ki fog derülni. Sok gyümölcs és vitamin, aztán majd meglátod, hogy mégis mi ez.
2013. jan. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én főleg éjszaka voltam rosszul.

Egyszer hánytam 12 hetesen. Nekem akkor voltak a legintenzívebbek a rosszulléteim.

2013. jan. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, igazából se hányás se hasmenés nem

volt, csak nagyon erős hányinger, olyan tipikus wc előtt dekkolós, aztán egy fél óra után lefeküdtem, elaludtam, de reggelre sem múlt el a rossz közérzet!

2013. jan. 28. 09:50
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem alszol nagyon alacsony párnán?

Nekem nagyon sok a savam és mióta magasabban alszom azóta jobb.

Amíg alacsony párnám volt állandóan hányingerem volt, olyan is előfordult hogy arra ébredtem, hogy megtelt a szám gyomorsavval. :S Borzasztó volt. Nem kívánom senkinek.

2013. jan. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sajnos tuti, hogy nem sav volt, mert 3 párnán alszok, volt részem nekem is ebben a savas témában még régebben, és kegyetlen tudom! De nem tudom, hogy mi volt ez éjszaka... :(
2013. jan. 28. 14:14
 7/7 anonim ***** válasza:
A 10-12. héttől már én is főleg este és éjszaka voltam rosszul. Lehet a terhességtől is, de vírustól is.
2013. jan. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!