Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lamináriánál kapott valaki...

Lamináriánál kapott valaki érzéstelenítőt? És mennyire fájt úgy?

Figyelt kérdés

2013. jan. 28. 16:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nekem missed ab műtétem volt sajnos szeptemberben, én kaptam lamináriát, de érzéstelenítőt nem adtak, legalábbis a mi kórházunkban nem szoktak. Ettől függetlenül kibírható volt!Nem mondom, h nem fáj, olyan érzés mintha egy tűt szúrnának ott lent beléd. Miután fent van akkor meg olyan mintha mensis görcseid lennének.
2013. jan. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
nekem is missed ab-om volt és én se kaptam érzestelenítőt. kibirható.nekem nem fájt utána a hasam inkább műtét után fájt
2013. jan. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
szintén missed ab...nekem egyáltalán nem fájt, de még csak görcsök sem voltak....semmi....nem is éreztem....
2013. jan. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
értem :) amúgy mindenki azt írja,hogy borzasztóan fáj:/
2013. jan. 28. 16:56
 5/18 anonim ***** válasza:
69%
Attól függ a fájdalom, h valakinek mennyire zárt a méhszája!
2013. jan. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

borzasztóan a szülés fáj ez csak szunyogcsípés !!!!! bőven ki lehet bírni!!!!

szóval kinek mekkora a fájdalomküszöbe!

2013. jan. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
hát engem 2x műtöttek mert bennt maradt vmi és a második jobban fájt pedig nyitva voltam 1újjnyira:(
2013. jan. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
ja am a 2es voltam
2013. jan. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nekem is missed ab-om volt, mikor lamináriát kaptam. 2 napig 5 orvos próbálta belémszuszakolni, mert nem ment... Azt hittem meghalok, a második nap már ordítani tudtam volna. Szóval nekem iszonyatosan fájt. Azt mondta még az első doki, hogy kis gyulladásom van, talán amiatt jártam így meg. Műtét után meg annyira véreztem, hogy azért nem engedtek haza, így az 1 napos beavatkozás nálam 3 napos lett. :( Utána szültem is, simán, teljesen szétszakadtam, mégsem kiabáltam, azt mondta a doki, hogy tudjak róla, hogy nagy a fájdalomküszöböm. Tehát én inkább szülnék még százszor, mint még egyszer a laminária fájdalom szempontjából (is).
2013. jan. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
ez megnyugtató :(
2013. jan. 28. 18:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!