Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lamináriánál kapott valaki...

Lamináriánál kapott valaki érzéstelenítőt? És mennyire fájt úgy?

Figyelt kérdés

2013. jan. 28. 16:20
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%

hát akkor ott biztos a gyulladás miatt fájt ennyire, meg lehet az orvosok is bénák voltak mert nem hiszem hogy olyan nagy dolog feltenni, jól megkínozhattak.....


mer amúgy nem mindegy hogy egy szívőcsőfejnyit vagy egy gyerek fejnyit tágúlsz....

2013. jan. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Utolsó, persze hogy nem mindegy, de az sem mindegy, hogy órák alatt, természetesen tágulsz szüléskor, vagy szétfeszegetik a teljesen zárt méhszájat mechanikusan.

Nekem is jobban fájt a laminária, mint a szülés :( Szintén missed ab volt.

2013. jan. 29. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
ha csak annyi a szülés mint a laminária akkor nekem nem fog fájni a szülés? de jó lenne.26hkm
2013. jan. 29. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

akkor nektek nagyon könnyű szülésetek lehetett mert én meg akartam halni közbe...


vagy érzéstelenítővel szültetek? mert számomra felfoghatatlan hogy fájhat jobban a laminária.....(bocsi tényleg nem bántás de nem értem....)

2013. jan. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Látom nem értitek. Nem mindenkinek fáj egyformán a laminária. Van aki meg sem érzi, és van, akinek iszonyatosan fáj. Függ a méhszáj nyitottságától, és attól, hogy mennyi idegvégződés található a méjszájon, ezekben igen nagy eltérés lehet egyénenként.

Nyilván teljesen más, mint a szülés. Nekem jobban fájt, addig, amíg feltették, ez pár másodperc volt. A szülés kevésbé erős fájdalom volt, viszont értelemszerűen sokkal tovább tartott.

2013. jan. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
nekem nyitva volt a méhszájam és jobban fájt, de kibírható volt.
2013. jan. 30. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

akkor viszont a mi szülésünk nagyban különbözött....


nekem 4 órán keresztül iszonyat fájdalmaim voltak, a végére azt hittem ott maradok...akkor tényleg könnyű szülésed lehetett, mert nekem az is iszonyat fájdalommal járt...

biztos a szülések és a közben érzett fájdalom nagysága is más szóval szerintem akinek a laminári jobban fáj mint egy szülés az szerencsés...

2013. jan. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Amikor felhelyezte az ÜGYELETES orvos a lamináriát,az eléggé fájt. Nem volt épp finom. De amíg végezte a dolgát a tágító,csak az első 2-3 percben éreztem,hogy valami van bennem,egyébként kb 15órát volt bennem,és abszolút nem fájt,nem is görcsöltem.
2013. febr. 12. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!