Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap kimaradt egy magzatvédő...

Tegnap kimaradt egy magzatvédő vitamin. Ez nagyon nagy baj?

Figyelt kérdés
Tegnap este elfelejtettem bevenni, ma este fogom csak a következőt. Van ez ártalmas hatással a babámra?
2013. jan. 29. 07:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem, nyugi nincs semmi baj emiatt!
2013. jan. 29. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
semmi baja nem lesz, vannak akik nem is szednek vagy csak 2 naponta.
2013. jan. 29. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
nem, ne aggódj
2013. jan. 29. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
78%

Hát ha ezen parázol akkor te magad vagy ártalmas a gyerekre.

Gondolj már bele, hogy eleve nem is nagyon kellene vitamin, mert gondolom normálkisan táplálkozol eszel gyümölcsöt, és zöldséget, változatos húsokat stb...

2013. jan. 29. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Szia!Én nem is szedek ilyeneket!Inkább sok zöldséget,gyümölcsöt eszek nem mérgezem már a babámat...tudom hogy a boltban vett dolgok lehet abba is van ami káros de inkább eszek ilyeneket mint gyógyszert...
2013. jan. 29. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

:))a vitamin nem gyógyszer :) de nem nem lesz semmi baj,ezeket inkább terhesség előtt kellene igazából szedni,mert a terhesség elején kell a legtöbb folsav.én a második trimeszterben még szedtem,aztán már nem:)

Off:de az a baj manapság hiába eszel sok zöldséget gyümölcsöt,mert ezeket külföldről szállítják és tartályokban gázzal érlelik,szóval télen elég nehéz vitaminhoz jutni...bocsi .

2013. jan. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
igen ezért írtam hogy tuti hogy nem olyan jók de az biztos hogy jobbak mint a gyógyszerek...
2013. jan. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
a vitamin nem gyógyszer
2013. jan. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
miért, honnan tudod mi van benne?
2013. jan. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

azért ennyire ne legyél már paranoiás...

azt tudod, hogy mivel tuningolják fel az általad annyira kedvelt, külföldről behozott "gyümölcsöket és zöldségeket"? és azt tudod, hogy az élelmiszerekbe mit tesznek, mivel készítik el? ennyi erővel ne egyél és ne igyál semmit, mert ki tudja mi van benne.

2013. jan. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!