Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szombaton leszek 5 hetes...

Szombaton leszek 5 hetes terhes. Ma behívott a dokim uh-ra, de nem látott még semmit. Szerintetek ez baj?

Figyelt kérdés

Nem értettem, hová siet ennyire, gondolom, azért is hívott be ilyen gyorsan, mert elég nehezen jött össze a baba. Viszont 12 mm-es nyálkahártyán kívűl semmit nem látott, sem hasi, sem hüvelyi uh-gal!

Aggódjak, hogy lehet valami gond, vagy ilyenkor ez még szokásos? Ja, és visszahívott jövő péntekre, meg azt mondta, szedjek terhesvitamint!


2009. szept. 2. 14:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem ne aggódj! Még lehet, hogy nagyon picike volt és nem találta meg! :) Nyugodj meg, szedd a vitamint, és nem lesz semmi baj! :) Gratulálok! És csak optimistán mindig!!! :)
2009. szept. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálam 5 hetesen még csak petezsák volt, rendesen 7-8.héten látszik "aminek kell"...főleg ha az első terhességed.
2009. szept. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem még 6 hetesen azt mondta h nem lát semmit ne reménykedjek h terhes vagyok....most 9 hetes vagyok.sok sikert
2009. szept. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem sem látott a doki semmit mult hét csütörtükün voltam 11mm nyálkahártya és 2mm felritkulás.Holnap leszek 6 hetes ha minden igaz.Hétfőn megyek vissza már alig várom.
2009. szept. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
En hat hetesen mar hallottam a szivhangot (huvelyi ultrahanggal). De a doki szerint szerencsenk volt.
2009. szept. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!