Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Nem féltek ettől a...

Kismamák! Nem féltek ettől a sertésinfluenzától? Azt olvastam, a terhes nők az egyik legveszélyeztetettebb csoport. Azért kérdezem, mert mi is babát tervezünk mostanában.

Figyelt kérdés
2009. szept. 2. 14:31
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
Szia! Nem kell ettől jobban félni, mint bármelyik másik influenzától, csak túl van ragozva! Szedegesd a vitamint, sétálj, étkezz kiegyensúlyozottan és nem lesz semmi gond! Boldog babavárást!
2009. szept. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nincs még baba, szeptemberben indul a készítés :) Megnyugattál kicsit, köszi :)
2009. szept. 2. 14:50
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Ha félünk, ha nem , vagy elkapjuk, vagy nem. Nem nagyon van mit tenni. Én inkább nem kínzom magam ilyen és hasonló félelmekkel...
2009. szept. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Persze, ettől nem lehet függővé tenni a gyerekvállalást :S
2009. szept. 2. 15:23
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
Én is próbálok nem rágondolni.Nem megyek majd emberek közé,hanem itthon leszek,legfeljebb sétálgatok.Sok gyümölcsöt eszek,szedem a terhesvitamint.Ennyi,amit tudok tenni. 26 hetes km.
2009. szept. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%
hiába félsz,ezenkivül még van egy csomó betegség amitöl lehetne félni,igy állapotosan.én vigyázok magamra ahogy tudok,kivédem amit tudok.a természet eldönti,aminek jönnie kell,az ellen meg ugysem tudsz tenni,de jobb nem gondolni ilyenkor mindenféle betegségekre.pozitiv gondolkodás.különben renget dologtol lehet félni,mindig van valami.
2009. szept. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Persze, igazatok van. Nyilván van az emberben egy csomó félelem, de bízni kell a jóban, nem lehet az egészet félelemben végigcsinálni..
2009. szept. 2. 17:10
 8/10 anonim ***** válasza:

Én is úgy gondolom, hogy, ha félek tőle, ha nem nem fogom beoltatni magam. Inkább vitaminok, sok pihizés és ha a vége felé leszek úgyis csak ritkábban megyek tömegbe (néha muszáj vizsgálatokra). Szerintem ennyi idő alatt nem lehet letesztelni egy injekciót, hogy lesz e baja a babának. Azt meg nem várom meg, hogy kiderüljön a szülés után, hogy valami rendellenességet okozott, mert kaptam egy csomó legyengített vírust, amit lehet, hogy egyébként elkerültem volna.

Szóval vigyázni kell, ugyanúgy mint a többi vírussal. Én jobban félek, hogy néha, amikor muszáj elmennem nyilvános wc-re akkor a kilincsről összeszedek valamit(-:

2009. szept. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én kismama vagyok, és nem aggódom. Ez szerintem attól is függ, hogyan és hol élsz. Pl ha a fővárosban laknánk, lehet hogy nekem is ez lenne a legnagyobb bajom,hiszen sok a külföldi, de nem ott vagyunk. Így inkább a toxoplazmózis miatt félek, mert van három macskám, csináltattam is toxovizsgálatot, várjuk az eredményt.
2009. szept. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Természetes, h ilyen időszakban ha az ember kismama, kerüli a tömeget. Na de a családtagok/férj minden nap kénytelen tömegben lenni, és azért velük nem kerüljük a kontaktust :) De persze, persze: attól, h aggódik az ember, nem lesz jobb :S
2009. szept. 4. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!