Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen babakocsit vettél késő...

Milyen babakocsit vettél késő tavaszi/kora nyári babádnak? Mózes van hozzá, meddig használtad?

Figyelt kérdés
2013. jan. 30. 11:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

[link]

Én ezt vettem, ehhez nincs mózes, de nem is hiányzott, bár szerintem kényelmesebb lett volna a babának mózesben.

A fiam áprilisi, a lányom májusi születésű volt, mindkettő ebben a babakocsiban volt és a hordozó is ez volt.

2013. jan. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Szia.

Én május 2.ára vagyok kiírva,és én Baby Merc Agat Lux babakocsit vettem.Van hozzá mózeskosár is meg babahordozó is.Szerintem elég tágas babakocsi,jó nyárra is meg majd télre is,amikor jól be kell öltöztetni a babát,akkor is bele fog férni.Ülőkocsivá is lehet alakítani,szóval vagy 3 éve koráig tuti jó lesz :)

Első babámat várom,szóval kipróbálni meg tesztelni majd csak születése után tudom,de én már megvagyok vele elégedve.Ja és jó nagy kerekei vannak,bolygósított,fékezhető,van hozzá pelenkázó táska is :) Nekem nagyon tetszik,és biztos vagyok benne,hogy be is fog válni :)


26+1 hkm

2013. jan. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Amúgy rosszul írják az oldalon, nem 6 hónapos kortól használható, hanem újszülött kortól, teljesen vízszintesig dönthető. Amúgy a fiamnak 2 éves koráig használtam, utána lett a tesóé. A lányom most 20 hónapos, de már alig marad meg babakocsiban, sima esernyőre csukható sportkocsit használok most, abban még úgy ahogy elvan és könnyebb vele kisebb boltokba is bemenni, mint a nagy kocsikkal.
2013. jan. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Ja itt van a Baby Mercről a kép:

[link]


26+1 hkm

2013. jan. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Én egy régi használt kocsit vettem tavaly a május végi babámnak.

Az volt a szempontom, hogy kivehető "anyag mózes" legyen benne, mert az elsőre költöztünk lift nélküli házba.

Mivel melegre esett a mózeses 4-5 hónap, ezért nem volt fontos az sem, hogy zárt és meleg legyen.

Utána ledöntöttem a sport kocsit 150°-ra, és abban vittem, vagy az autós kagylóülést raktam a kocsira, ha aludt és nem akartam bolygatni.

Egy hauck régi modell volt.

2013. jan. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Szóval nem olyan fontos, hogy mózes legyen hozzá? Úgyis jó idő lesz... Mire pedig jön a hideg már úgysem használatos ez a része, mivel több hónapos lesz már? Vagy erről mi a véleményetek?
2013. jan. 30. 11:21
 7/21 A kérdező kommentje:
Az na helyzet, hogy a multifunkciós kocsik, amikhez mózes is van, mind olyan drágák! Ami meg olyan és 60.000ft körül lenne (ez a max, amit rászánnék) azokról meg az a vélemény, hogy gagyik! Nekünk májusi babának lenne!!
2013. jan. 30. 11:24
 8/21 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Én télen bundazsákot tettem a babakocsiba, egy 6-7 hónaposnál nagyobb gyerek alig fér már bele a mózesbe.

Bundazsákra még ráhúztam a lábzsákot. Meg télen már félig ülő pozicióba toltam a gyerekeimet.

2013. jan. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Mi Cam Combyt vettünk, 3 funkciós, használtan, de jó állapotban, kaptunk hozzá kiegészítőket. Májusba születik a mi picink is, akiktől vettük nekik júniusi volt, de teljesen ki tudták használni.
2013. jan. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

[link]

Ez tetszik? Van hozzá mózes is.

Amúgy ami nem gagyi, az sajna 80-100 ezer körül mozog, vagy több is.

2013. jan. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!