Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen babakocsit vettél késő...

Milyen babakocsit vettél késő tavaszi/kora nyári babádnak? Mózes van hozzá, meddig használtad?

Figyelt kérdés
2013. jan. 30. 11:06
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

[link]


Én ha most terhes lennék, ezt venném, nekem ez tetszik:) Első voltam

2013. jan. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Én használtan vettem az Agat Luxot 45 ezerért.De internetről is meg tudtam volna rendelni,max 70 ezer lett volna.Itt az oldal:

[link]

2013. jan. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
10-es! Sajnos a kunert vip kocsiról még jót nem igazán olvastam! :( Amúgy tetszik és az ára is elfogadható lenne, de ahogy írod sajna a minőségibb kocsik már 100körül vannak, ami nekünk már nagyon sok!
2013. jan. 30. 11:47
 14/21 A kérdező kommentje:
Én néztem pl. a kunert silver multifunkciós kocsit 68.000 ft-ért, de azt is legtöbben leszólták...
2013. jan. 30. 11:49
 15/21 anonim ***** válasza:
Májusi a fiam. Gracom Symbiot vettünk neki, tökéletesen bevált, 5 hónapos koárig vittük mózeben utána is elfért volna, de akkor már inkább a hordozót használtuk helyette. Szerintem a mózes egy nagyon fontos dolog.
2013. jan. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Én még nem vettem, de a tomas bomble bee babakocsit néztem ki, minden van hozzá. május közepére vagyok kiírva
2013. jan. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Nekem raf pol king van,tömegközlekedés halálos vele,felemelni nem kis művészet( 16kiló!! plussz a gyerek,és a bevásárolt cuccok),és néhány helyre a bejutás képtelenség. Babám viszont jól érzi benne magát,csak ne kelljen a sétálgatáson kívűl másra használni,pakolós része elég nagy de nem súlybíró :D Viszont a hóban nem akadsz el vele tuti,tök jó rugózása van,így nem rázod szanaszét a gyereket,a tolókar átfordítható és magassága is állítható (ez 2 méter magas férjem miatt volt fontos szempont :D ) Tartozékai jók,csak az anyag mindenhol foszlik szét...Lehet én fogtam csak ki ilyen selejtet :D Szóval mégegyszer nem vennék ilyet és ehhez hasonlót.


[link]

2013. jan. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én babám június elején született és nekünk mózeskosaras babkocsink volt. Hiába volt nyár és 1000 fok, akkor is ott érezte magát a legjobban. Egészen 9 hónapos koráig aludt benne minden délután, szóval mi kihasználtuk rendesen:-)(hozzáteszem, teljesen átlagméretű volt akkor a fiam).

Nekünk Top Rider volt, ez egész jó, de brutál nehéz, viszont az Esprio vector kocsik állítólag nagyon jók. Használtan láttam már 35-ért is, szerintem érdemes körülnézni. Sok sikert és boldog babavárást:-))))

2013. jan. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Szia!

nekem az első babánál Kunert kocsi volt és Én nagyon meg voltam vele elégedve,igaz szeptemberi volt,de teljes mértékbe kihasználtuk.Most a második babánál olyan tanácstalan vagyok június végére vagyok kiírva,szívem szerint vennék egy másikat mert nagyon tetszenek,de viszont az előzönek semmi baja!


[link]

Ez volt a kocsink,ugyan ilyen


[link]

Most ezek tetszenek,de nagyon.De elég drágák :(

2013. jan. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Keresgélek, nézelődök folyamatosan, de nem könnyű a választás! Azt hiszem én is inkább olyat fogok venni, amihez van mózes rész!

Az espiro vectort olvastam én is több helyen, hogy egész jó, de nekem valamiért olyan kicsinek tűnik! lehet, hogy szuper könnyű és könnyen kezelhető kocsi, de valahogy, lehet pont ezért kelt nekem ilyen hatást!?

2013. jan. 31. 09:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!