Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13hét+2napos terhességnél...

13hét+2napos terhességnél kétoldali vesetágulatot állapítottak meg a babámnál. Felmerült a terhességmegszakítás lehetősége. Van valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

A hivatalos diagnózis ma dr.Hajdu Krisztinától: nagy valószínűséggel kétoldali obstruktív uropathia.

A vizsgálat alatt nem látott hólyagtelődést, így szerinte már nem működnek a vesék. Úgy látszott, hogy a magzatvíz is kevesebb mint kellene. Természetesen javasolt egy UH kontrollt hétfőre, amennyiben ott is ugyanez a helyzet, genetikai szempontból indokolt a terhességmegszakítás.

Tegnap voltam a magzati diagnosztikai központban, ott még látták a hólyagot, volt veseműködés.



2013. jan. 30. 20:00
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
Kívánom, hogy mielőbb túl legyetek ezen a szörnyűségen, testileg és lelkileg is!!!
2013. febr. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:

írj majd hogy ha tudsz hogy hírt adj magadról!


nagyon nagyon sajnálom :S

2013. febr. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
Valaki esetleg nem tudja, hogy ilyen korban meg kell szülni a babát? Vagy "rendes" abortusz van ilyenkor?
2013. febr. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
rendas abortusz altatásban, még ilyenkor nem kell megszülni a babát...
2013. febr. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:

Köszi. És hány héttől kell megszülni?

Azért kérdezem, mert hallottam, hogy valakinek 14 hetesen kellett megszülnie. De ilyenkor hogy csinálják? Olyan nagy már ilyenkor a magzat...

2013. febr. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:

szerintem ezt majd máshol beszéljük meg ne itt....


Kedves Kérdező !!!állandóan nézem a kérdésed hogy vajon haza értél-e már a kórházból meg hogy lehetsz :S

2013. febr. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
12. héttől szülésindukció van.
2013. febr. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező!Szörnyű az,ami veletek történik..Kívánom neked,hogy mielőbb túl legyél rajta lelkileg.Kitartást és sok erőt kívánok neked!!!!Kedves kéredező,aki érdeklődött:Nekem barátnőm 14.héten kellett,hogy megszülje a magzatát....Előző nap tágítás,majd másnap infúziós fájáskeltés,amikor megszülte a magzatot,utána műtőben kaparás.A 12.hét után szülésindukció van protokoll szerint,ekkor már túl nagy ahhoz,hogy a műtőben be tudják fejeznia terhességet.
2013. febr. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
Hogy vagy kedves kérdező !!! ????
2013. febr. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 A kérdező kommentje:

Kedves Mindenki!


Köszönöm az érdeklődést és az együttérzést! Itthon vagyok. És ha ilyen esetben lehet ilyet mondani, minden rendben volt, de ehhez kellett egy nagyon emberséges orvos is...

2013. febr. 8. 14:45
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!