Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hanyadik honapban lehet...

Hanyadik honapban lehet legkorabban latni hogy valaki terhes?

Figyelt kérdés
2013. jan. 31. 17:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
kb a 2.-ban
2013. jan. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

mármint a pocakján, úgy érted?


8-10 hét előtt nem nagyon, az után is rengeteg mindentől függ: testalkat, évszak (egy vékony nyári ruhában jobban látszik, mint egy vastag kötött pulcsi alatt. az ikerterhességeknél is hamarabb észlelhető, hiszen ott látványosabban nő a pocak.)

2013. jan. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem 8 hetesen még csak puffadás volt,meg sose volt lapos hasam,és egy vadidegen észrevette.De ahogy irták,sokmindentől függ...
2013. jan. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
12 hetesen már szépen gömbölyödök..előtte inkább puffadás volt
2013. jan. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Lues ***** válasza:
Én most vagyok a 10. hétben és a főnökömnek feltűnt, hogy más a pocim és már gondolta, hogy babát várok. :) Pedig az első lesz!
2013. jan. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nekem már a 8 hétben szabályos kis kemény gömb volt az alhasamnál (de nem puffadtam). elég vékony is voltam, 167 cm-hez 46 kg és korábban tök lapos has, így aztán viszonylag feltűnő volt. vadidegenek számára természetesen nem, de az ismerősöknek feltűnt
2013. jan. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
én hétfőn leszek 9 hetes és már látszik. Pláne, hogy kötött ruhákat hordok leggings-el, mert a nadrágjaim szorítanak combban és hasban. 52 kg vagyok és 170 cm, biztos ezért látszik ilyen hamar.
2013. jan. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nahát én a tegnap töltöttem a 20. hetet és még senki nem látja rajtam. Plusz 2 kiló van csak rajtam és este úgy nézek ki mintha nagyon jóllaktam volna. Magas vagyok s vékony. Egy póló s egy vékony felső s még csak nem is sejtik. ;-)
2013. febr. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

utolsó

6. ez tényleg érdekes, én holnap töltöm a 15. hetet, de már átadják nekem a helyet a metrón, annyira nyilvánvaló. érdekes, micsoda különbségek vannak.

2013. febr. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ez tényleg sok mindentől függ. Nekem a 11. héten kérdeztek rá a közelebbi ismerőseim, mert feltűnt, hogy nagyobbak a cicik, és a pocak is mintha nőne. Ha úgy öltözöm fel, tagadhatatlan, de egy kényelmes nadrággal, bő felsővel elég sokáig el lehet rejteni (főleg télen). 2 nap múlva leszek 13 hetes, de akivel ritkán találkozom, annak még nem tűnik fel. Most kb úgy nézek ki, mint egy jóllakott óvodás:) Szóval a pocak nő, de még nem nyilvánvaló, hogy miért.
2013. febr. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!