Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Oktoberben fogok szülni és...

Oktoberben fogok szülni és van két iskolás koru gyermekem is féltem öket ti mit gondoltok a h1n1röl? Tényleg ennyire veszélyes vagy csak a sajtó fuja fel?

Figyelt kérdés
2009. szept. 3. 09:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy orvos ismerősöm szerint,ez sem veszélyesebb,mint az eddigi influenzák,csak a felhajtás nagy körülötte.A gyóygszergyáraknak kell a haszon.
2009. szept. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is az előző válaszoló véleményén vagyok. Eddig is rengeteg ember halt meg influenzában, csak sosem kerültek be a hírekbe. Minden csoda 3 napig tart, nemsokára ez is egy 'átlagos' betegség lesz. Ha belegondolsz, hogy 'akár már párezren' meghaltak ebben a betegségben világszerte és ráadásul ez jópár hónap alatt történt, akkor szerintem mindenki látja, hogy ezer más dologban sokkal többen halnak meg, tehát csak felfújták ezt az egészet. A hiradóban van miről beszélni, a gyógyszergyártók meg jól járnak.
2009. szept. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Talán igaza van az első kettőnek, csak az a baj, hogy az emberben ott motoszkál a gondolat, hogy akár baj is lehet. Ha nem lenne gyerekem, akkor meg sem fordulna a fejemben, hogy ez az egész nem csak egy tömeges hisztéria, és a gyógyszergyártók manipulációja. Az eszem ezt sugallja, de mégis ott motoszkál a félelem, hogy mi van akkor ha pont az én gyerekem kapja el??!!

Bár szerencsére az én gyerkőcöm nagyon ritkán beteg, erős az immunrendszere, de ez még nem minden. Én meg fogom kérdezni a gyerekorvost, meg a felnőtt háziorvost, hogy ők mit tanácsolnak. Reméljük nincsenek bevonva a gyógyszergyárak akciójába!!

2009. szept. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Még egy dolog: én biztos nem oltatom be magam ellene, jobban félek egy ki nem forrott oltás mellékhatásaitól, mint magától a betegségtől.

17 hetes kismama

2009. szept. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!