Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egész terhesség alatt így...

Egész terhesség alatt így lesz? Meddig leszek "kívánós"?

Figyelt kérdés
12 hetes várandós vagyok, és megőrülök az édes ízért. Képes vagyok elmenni egy cukrászdába azért hogy sütit egyek, pedig fel kell öltözni, el kell gyalogolni stb.; Úgy érzem megveszek ha nem ehetek édeset. Otthon direkt nem sütök mert megenném az egész tepsivel. 10 évvel ezelőtt még dohányoztam, annak idején a cigit nem kívántam annyira mint az édességet. Úgy érzem magam mint egy "drogfüggő", bármit megtennék egy szelet sütiért. Viszonylag kordában tudom tartani a súlyomat úgy, hogy 3-ig eszek édeset, onnantól pedig gyümölcsöt, de akkor már nem is kívánom az édességet. Így még nem híztam semmit szerencsére.
2013. febr. 1. 15:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az jó ha nem híztál,csak vigyázz a vércukorra is !
2013. febr. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
26%

Akkor nem értem mégis mi a problémád?

A terhesség az ilyen...

Mégis honnan tudhatná bárki is a választ a kérdésedre?!

Ez legyen a legnagyobb gondod a terhesség alatt, hogy meg kell enned egy szelet süteményt minden nap...

2013. febr. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy végig ilyen lesz, és lehet, hogy már holnap megszűnik az érzés. Lehet, hogy jövőhéttől a sósat fogod kívánni. Minden lehet. Senki sem tudja megmondani, hogy meddig lesz így.
2013. febr. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat, kedves kettes, tapasztalt kismamák biztos átestek a terhességen, gondolom így tudnak a saját tapasztalataikról beszélni.

Kedves egyes, a vércukor eszembe sem jutott, mérni fogom azért, van otthon mérőm.

A süti mellé egy halom cukor kerül a kakaóba, reggelire túrós táska vagy lekváros, és édes ebédeket eszek, pl. mákos tészta stb., túrós tészta és társai, ez kimaradt.

2013. febr. 1. 15:47
 5/12 A kérdező kommentje:
Neked is köszönöm 3-as hozzászóló!
2013. febr. 1. 15:48
 6/12 anonim ***** válasza:
12%
óriási gondokkal kell megküzdened...szegénykém...
2013. febr. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nyilván van ennél nagyobb probléma is,de a kérdező nem problémáról beszélt.Annyit kérdezett,hogy ez természetes-e,és hogy mikor fog elmúlni.


A pontos választ mi sem tudjuk,a kívánás a terhesség része,egyáltalán nem biztos,hogy végig kívánni fogod az édeset,sőt.Egyébként a vércukor szintedre nagyon figyelj,egyél diétás sütit,mert az pikk-pakk felmegy,és nem kellemes állandóan diétázni,meg kordában tartani magad.24.héten lesz cukorterheléses vizsgálat.Ha eszel is sütit,váltsd ki egy naranccsal,almával stb.

Üdv.egy 34 hetes hol,miért 'majd meghaló' kismama

2013. febr. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Így van, köszönöm, kíváncsi vagyok valamire és megkérdezem a tapasztaltabbakat. Némely ember olyan rosszindulatú, nem értem hogy miért válaszolnak akkor a kérdésekre. Az a sok keserűség ami benned van kedves kettes, és gondolom a másik hozzászólást is te írtad, fel kellene dolgoznod valahogy a problémáidat, nem máson levezetni. Kívánom hogy legyél boldogabb és kedvesebb, mert amit adsz másoknak, azt kapod vissza. Így működik a világ.
2013. febr. 1. 16:43
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi 7-es hozzászóló, te is segítettél a válaszoddal.
2013. febr. 1. 16:45
 10/12 anonim ***** válasza:
de jó neked hogy nem híztál :-)én is piszkosul kívánom az édességet, már híztam majdnem 3 kilót és csak 10 hetes multam. ráadásul elsővel terhességi diabetesem volt, így le kell állnom. de te egyél nyugodtan ha azt kívánod és nincs baj a cukroddal. lehet jövő héten már valami más lesz amit kívánsz .-)
2013. febr. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!