Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egész terhesség alatt így...

Egész terhesség alatt így lesz? Meddig leszek "kívánós"?

Figyelt kérdés
12 hetes várandós vagyok, és megőrülök az édes ízért. Képes vagyok elmenni egy cukrászdába azért hogy sütit egyek, pedig fel kell öltözni, el kell gyalogolni stb.; Úgy érzem megveszek ha nem ehetek édeset. Otthon direkt nem sütök mert megenném az egész tepsivel. 10 évvel ezelőtt még dohányoztam, annak idején a cigit nem kívántam annyira mint az édességet. Úgy érzem magam mint egy "drogfüggő", bármit megtennék egy szelet sütiért. Viszonylag kordában tudom tartani a súlyomat úgy, hogy 3-ig eszek édeset, onnantól pedig gyümölcsöt, de akkor már nem is kívánom az édességet. Így még nem híztam semmit szerencsére.
2013. febr. 1. 15:35
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Aztán lehet hogy bepótolok mindent és rengeteget fogok hízni, most még rendesen tudok mozogni is, de később biztosan nehéz lesz tartani a súlyt. Te lehet hogy 3 kilót híztál, de lehet később neked lesz könnyebb tartani a súlyod. Remélem hogy elmúlik ez a sóvárgás, jobb lenne ha inkább a sósra vágynék. :-) Amúgy az én orvosom itt az sztk-ban súlymániás, egy kismama max. 10 kilót szedjen magára szülésig, ami ugye inkább fogyás mert 12 kg kb. a baba és "ami hozzá tartozik. "
2013. febr. 2. 18:02
 12/12 anonim ***** válasza:

Szia, csak most találtam meg a kérdésed, mert kezd nekem is nagyon aktuális lenni... Én mindenfélét kívánok, de ami a legmeglepőbb inkább olyanokat amiket eddig nem szerettem..

befőtt, édességek, abált szalonna, tojás leves :D két pofára tömöm őket, pedig soha se szerettem egyiket sem :D


Sajnos nekem se kéne nagyon össze vissza zabálni, de megengedek néha a kísértésnek, mert amúgy nem hagy békén :D


18 hkm

2013. febr. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!