Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki terhes lett, mennyi ideig...

Aki terhes lett, mennyi ideig tartott a " MINDJÁRT MEGJÖN" érzés és mennyire fájt (ugyanúgy mint a szokásos menses előtt)?

Figyelt kérdés
2013. febr. 1. 18:38
 1/8 anonim ***** válasza:
kb 2 hétig
2013. febr. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
7-10 nap, ugyanúgy fájt, mint a menzesz előtt.
2013. febr. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát nekem elég sokáig, kb. olyan 16-17 hetes korig. Az előző terhességeknél nem emlékszem, hogy volt:)


Kétlányos 26hkm.

2013. febr. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És akkor kezdődött ez az érzés amikor pont meg kellett volna jönnie a mensesnek?
2013. febr. 1. 18:45
 5/8 anonim ***** válasza:
pár nappal már előtte is volt, elős voltam. aztán elmúlt 2 hét alatt és akkor megnyugodtam én is. talán kicsit erősebb volt mint a mensikor a fájdalom
2013. febr. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem a 3.kimaradt menstuációig,tehát 3 hónapig,de csak akkor amikor amúgy meg kellett volna jönnie.4.hónapban már nem volt.
2013. febr. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 csibe0714 válasza:

Szia!


Én még 8-10 hetesen is éreztem ezt a "mindjárt megjön érzést" , de persze nem jött meg egyszer sem ;)

2013. febr. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 frászkarikaborsó ***** válasza:
hamarabb kezdődött pár nappal, mint általában, de ugyanaz volt az érzés. Nem volt folyamatos, de még a 12. hét környékén tudom hogy volt hogy éreztem. Szóval sokáig elő-előjött, főleg este, meg ha fáradt voltam.
2013. febr. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!