Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhességi csíkok mikor...

A terhességi csíkok mikor jelennek meg? Hanyadik héten? Mikortól lehet bízni benne, hogy már nem? Ha valakinek nagyon nagy a hasa akkor biztos, hogy csíkos lesz?

Figyelt kérdés
2013. febr. 3. 14:55
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Változó, nem biztos hogy lesz. Akkor biztos, hogy megúsztad, ha már megszültél.
2013. febr. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 krisztivan ***** válasza:
77%
Nekem egyáltalán nem lett csíkom,pedig nem kentem.Volt ismerős akinek az utolsó héten szakadt szanaszét a pocakján a bőr:-(( Sajnos genetikai hajlam.
2013. febr. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Akkor sem biztos ha megszültél, mert nekem pl a szülés után jelent meg a combomon, fenekemen a hirtelen fogyás miatt (nem fogyóztam)
2013. febr. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem 26-27 héten jelent meg a hasamon nem olyan csúnyák de van egy pár...


33 hkm

2013. febr. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia! A 35-36hét között 101ről 110lett a pocakom körfogata hiába kentem már a kezdetektől reggel este nekem itt szana szét szakadt a hasam és fájnak is a csíkok:-(
2013. febr. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm a válaszokat, igazából pont olyanok válaszára vártam akiknek sajnos megrepedt a bőrük, mert tudom, hogy genetika, meg, hogy semmit nem lehet tenni ellene, pont ezért lennék rá kíváncsi, hogy mikor merjek arra gondolni, hogy na megúsztam...


Utolsó, neked nagyon sajnálom, főleg, hogy még fáj is:(


Egy óriási pocakos 35 hkm:)

2013. febr. 3. 16:49
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem a szülés alatt lettek, mert addig egy sem volt, még őrültem is, hát hiába.
2013. febr. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sajnos ez valóban genetikától és bőrtípustól függ. Nekem az első terhességemnél a 37. hétig semmi nem volt (végig kentem testápolóval, kismamamasszázson pedig hidegen sajtolt mandula olajjal), de ezek ellenére az utolsó 3 héten kijöttek. Nem sok, a köldökömtől lefelé pár csík. Ezek idővel elhalványultak, viszont a második terhességemnél kenegethettem magam bárhogy, a meglévő csíkjaim sajnos továbbrepedtek. (Igaz újak nem jöttek).
2013. febr. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem már volt 2 terhességem óriási pocakkal, egyiknél sem lettem csíkos. Illetve de, a mellem!!

Most a 3-nál kíváncsi leszek, remélem ha már eddig nem lettek csíkjaim, most sem lesznek. Én a Dm-es csík elleni olajjal kentem.

2013. febr. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Elsőnél semmi. 2.-nál pár csík az utolsó héten (40.) 3.-nál szana-szét repedt a bőröm már 26.héttől fogva,+hasfali izmom :( ...nagyon csúnya,és még pociban van. fáj,feszül,viszket. úgyhogy ha megszülsz akkor lesz végleges sz.tem. addig sajnos jöhet bármikor. szerintem nem has méret kérdése,van akinek kis hassal is reped a bőre,nekem mondjuk nagyon nagy a hasam mindhárommal.
2013. febr. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!