Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap 2 csíkos lett a terhess...

Tegnap 2 csíkos lett a terhességi tesztem. A lent felsorolt gyógyszerek árthattak a babának? Kb. dec.30-31 körül foganhatott.

Figyelt kérdés
Mivel még nem tudtam, hogy terhes vagyok ( és még nem terveztük), az orvosom javaslatára szedtem este 1 hangulatjavítót, 1 tbl. 0,25 mg- os Frontint ( nyugtató) az alvásproblémámra, és cigiztem. Természetesen abbahagytam mindent, amióta tudom, és szedem az Elevitet. Nagyon aggódom!Ő lesz az első babánk, ugye nem lesz baja?
2010. jan. 14. 10:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, nem lesz baja!

Az első hetekben még nincs fizikai kapcsolat köztetek, tehát Ő nem kapott a szerekből.

Boldog és nyugodt babavárást kívánok! :)

2010. jan. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Még nagyon fiatal a terhesség, nemigen lesz baja a babának, de azért beszéld meg az orvosoddal. Az enyém anno azt mondta, hogy a 6. hétig az őssejtek korlátlan regenerációra képesek, ezért az első 6 hétben fogyasztott dolgok (mint pl. gyógyszer) nem ártanak. Ha tovább nem szedsz semmit, és nem cigizel, akkor nem lesz semmi baj.
2010. jan. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, nem lesz baja :)

Még annyira pici, még éppen csak hogy beágyazódott, még nincs kapcsolata a Te véráramoddal. Nyugodj meg, minden rendben lesz.


Boldog babavárást!

18 hetes kismama

2010. jan. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy megnyugtattatok! Aranyosak vagytok!
2010. jan. 14. 10:58
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is az 5. hétben vagyok és mielőtt tudtam volna a dolgot, allergiagyógyszert szedtem, amit nem is lehet.Azóta nem szedem, igaz majd megfulladok.De nincs semmi bajom/bajunk.Még nem mentem dokihoz de majd említem.
2010. jan. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!