Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akaratom ellenére kiírhat...

Akaratom ellenére kiírhat majd az orvos táppénzre?

Figyelt kérdés
Tanító vagyok . Szívesen dolgoznék majd sokáig meg hát a táppénz ma már nagyon kevés!!! Ellenkezhetek vele ha mégis táppénzre akar venni?
2009. szept. 3. 20:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az orvos csak akkor ír ki táppénzre,ha az egészséged veszélyeztetve van.Akkor pedig okosabb nem ellenkezni vele.
2009. szept. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A doki a keresőképtelenséget állapítja meg. Az, hogy Te nem veszed igénybe a keresőképtelenség időtartamára járó táppénzt, a Te döntésed.
2009. szept. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez azért nem teljesen így van, hogy a doki csak akkor ír ki, ha veszélyeztetve van az egészséged. Én 39 évesen vártam a második babánkat, és a doki amikor meghallotta, hogy nyüzsgős utazós munkám van, rögtön táppénzre akart vágni. Megegyeztünk, hogy visszatérünk a témára, ha úgy érzem, hogy mostmár inkább pihennék.
2009. szept. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!