Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17. -18. keruletben jo maganno...

17. -18. keruletben jo magannogyogyasz? Elerhetoseget tudtok? Az ar is erdekelne.28 hetes vagyok, kulfoldon elek es szeretnem, ha megnezne egy otthoni doki. Mivel tb-m otthon nincs, ezert mindenkepp fizetoshoz kell menjek.

Figyelt kérdés
2010. okt. 6. 12:26
 1/3 anonim válasza:

[link]


Szia, én is hozzá járok és anyukám is. Nagyon szimpatikus, és körültekintő. Csak ajánlani tudom.

2010. okt. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én Szécsényi doktorhoz járok már lassan 7 éve, nagyon kedvelem, nála is szültem:

A magánrendelése:

[link]

Tavaly 6000Ft volt egy vizsgálat, idén még nem voltam:)

2010. okt. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szia én Mészáros László Dr urat ajánlom neked a vizsgálat 6000 ft nála és szerintem nagyon ügyes rendes körültekintő orvos!nekem is itt ajánlották és nem bántam meg sőt!tehát:


Mészáros László:XVIII.kerület Üllői út 659.(a Baumaxnál a gyógyszertár felett)

kedd:15-18

Szerda:15-18

Csüt:15-18


tel:06 1 292 27 57

időpont csak rendelési időben kérhető!

2010. okt. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!