Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mivel kezeljem? Hányás,...

Mivel kezeljem? Hányás, émelygés, fáradtság!

Figyelt kérdés
7 hetes kis mami vagyok.Itthon van a 19 hós kislányom,a fiam 6 éves ovis.Nagyon sok időm pihenni nincs.Egész nap émelygek,hányok.Inni alig birok.Nem is kívánom.Mit cináljak hogy javuljon????
2013. febr. 8. 08:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a kávé segített valamelyest.Ha a feketét nem bírod,a keverősben is van annyi koffein,hogy kicsit helyre tegyen.Sokan a reszelt gyömbérre esküsznek,másoknak egy evőkanál kóla oldotta meg a problémát.A reszelt alma is jó lehet.Kísérletezz,hogy nálad mi válik be,mert még hosszú lesz.
2013. febr. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem ez a hatodik terhességem, tehát az ötödik, amit kicsi(k)mellett csinálok végig, és mindegyiknél nagyon rosszul voltam, így megértelek! Sajnos csak annyit tudok mondani, hogy túl kell élni! :-( Nekem nem vált be semmi, mindentől felfordult a gyomrom, és én is mindig nagyon fáradt voltam! Kb. 5 hét, és onnantól, ha nem is múlik el teljesen, sokkal jobban leszel. Én már 14 hetes múltam, de még mindig "álomkóros" vagyok, és néha még most is rámjön a rosszullét... Kívánok sok erőt és kitartást!
2013. febr. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem a cola vált be, a 14 hétig eltartott, de a colát azota nem tudom meginni
2013. febr. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Korpás keksz/gyümölcs/egyéb egészséges nasi és friss levegő vétele (nyílt ablaknál).

Én a rosszul létek idején (8-9. hét) is dolgoztam, így az is megkönnyítette a dolgot, hogy a munkára koncentráltam és nem a rosszullétbe.

Kitartást erre az időszakra!

2013. febr. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!