Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit gondoltok a tini terhesség...

Mit gondoltok a tini terhességről?

Figyelt kérdés
17 éves 3hetes terhes vagyok.
2013. febr. 9. 09:03
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
utolsónak köszi.igen úgy érzem menni fog és hiszek benne. a szüleim a barátom támogat, főleg a barátom
2013. febr. 9. 10:14
 12/21 anonim ***** válasza:

mint írtad, védekeztetek, de kiszakadt a gumi, vagyis nem akartatok gyereket. de 'baleset' történt, miért is nem mentél el eseményi utáni tablettáért..?

csak tudd, a gyerek nem olyan, hogy meggondolhatod magad, mert épp most máshonnan fúj a szél....

2013. febr. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi kedves kérdező! Itt mindenki csak kioktatni szereti a másikat!


Nagyon szép hónapok előtt állsz! Amikor először meglátod a babócát az ultrahangon, majd meg tudod milyen nemű.. vagy amikor először érzed a mozgását! Azon kívül ha mindent jól csinálsz akkor egy életre lesz melletted egy olyan ember akire mindenben számíthatsz!


Azért nem szoktak még 17évesen szülni, mert még nem élted ki magad, nem buliztad ki magad... Sulival hogy állsz?

Babavárás alatt nem fogsz tanulni, mert el leszel foglalva a sorszúléttel... utána meg 2 évig a gyerekneveléssel. A szülök segítenek, a barátod segít, de a legtöbb dolgot neked kell majd csinálni!

Nagyon jó dolog de fárasztó is egyben...


Sok sikert hozzá!

5 hetes kismama...

2013. febr. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
6%
akkor is nagyon szépek lesznek a hónapok, amikor majd nem tud elmenni melózni, mert nincs végzettsége, meg akkor is, amikor majd nem tud enni adni a gyereknek? meg az ilyen apróságok..
2013. febr. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
62%
én is 17éves vagyok csak már 27hetes. ha lessz segítséged akkor minden ok:) nekem is van.párom dolgozik.én most vizsgáztam:)
2013. febr. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
54%
Tök jó hogy ennyire pozitív vagy és ennyire rózsaszínben látod a dolgokat de akkor MINEK írsz ki újabb és újabb kérdéseket erről? Gondolod egyszercsak majd kapsz 10 választ egymás után hogy mennyire fantasztikus vagy hogy vállalod és hogy IGEN minden rózsaszín lesz 100%ban?? Mert mindig ez van, hogy megírják jópáran hogy nem biztos hogy ez olyan jó ötlet , erre te mindenkit jól kiosztasz...ez mire jó...nem értem...
2013. febr. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
nem írok ki újabb és újabb kérdéseket.ez az egyetlen kérdésem itt és amúgy meg nem tudom, hogy miért zavar az h ide írok...
2013. febr. 9. 13:48
 18/21 anonim ***** válasza:

OFF

Azt hiszem,tömegével esnek manapság teherbe a 17 évesek :D!

2013. febr. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
de legalább a kérdező nem abortuszt akar hanem a felelőséget válalni. kérdező szerintem a te döntésed.én is válaltam.
2013. febr. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Az utolsó válaszadóval értek egyet! Egy embernek készülsz életet adni, nem veheted el a lehetőséget tőle...

Ezt a filmet nézd végig...tetszeni fog...és érteni fogod, hogy mire gondolok...:) Sok sikert!

http://www.youtube.com/watch?v=-Ox1aewxM7c

2013. febr. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!