Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kötögettek, varrtok a babának?

Kötögettek, varrtok a babának?

Figyelt kérdés
Régen tudtam kötni, horgolni, gondoltam a 12. hétben vagyunk, nekiállhatnék valami kis kardigánnak. Ti köttök a babának?
2009. szept. 5. 17:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már egyéves a lányom, de én is kötöttem is, varrtam is neki, amikor még pocakban volt. Na meg persze azóta is. Imádtam neki már terhesen is csinálni dolgokat, olyan jó érzés fogott el mindig! És használni is csudajó lesz a saját készítésű kis cuccokat, majd meglátod! Boldog babavárást és jó készülődést!
2009. szept. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig egy pulcsit kötöttem, de azt nagyon jó volt csinálni. Sajna többre már nem futotta az időmből, így is állandóan időzavarban vagyok.
2009. szept. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én kiságyba való takarót párnát és fejvédőt készítettem, de hamar rájöttem, hogy a fejvédő felesleges, a takarót már kinőtte, a párna meg már babájáé. Játékokat csináltam még, falvédőt, de azt már 1 évesen, aztán egy kertésznadrágot, amit jó sokáig hordott, most nyáron sapkákat gyártottam, de nem az igazi, majd jövő nyáron. Télen meg sálat szertnék horgolni neki.
2009. szept. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én sapkát horgoltam és játékmacikat varrtam neki. Novemberig még van időm, szeretnék még mást is. A fejvédő is házi készítésű lesz. Szeretem a saját kézzel készített dolgokat, sokkal jobban értékeli az ember.

2009. szept. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

az én babám még túl pici, hogy ilyesmivel foglalkozzak, és jelenleg velünk lesz egy szobában, ha megérkezik, de amint a manzárdot rendberakjuk, és felköltözik a saját kis szobájába, máris jár az agyam, hogy akkor miket fogok neki varrni, akárcsak később. Régebben horgoltam és kötöttem is, de már nincs türelmem hozzá. Babaruhákat nem varrok majd neki, ahhoz nincs tehetségem, én inkább foltvarrásos takarót, játszótakarót akarok neki varrni, barkácsolni, festeni szeretek még, a babaszoba fala majd tele lesz az általam készített mesefigurák képeivel.


19 hetes pocis

2009. szept. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én a falra készítettem neki dekorációt, ágynemű huzatokat varrtam, fejvédőt csináltam a kiságyba. Most legutoljára játszószőnyeget varrtamn neki. Varrtam neki kis nadrágot+mellényt. Szerintem nagyon jók lettek, ilyen csak neki van. :))) És persze nagyon élveztem!!!!

Már 7,5 hónapos, de még mindig akarok neki varrni. Most a kiságyat már lassan lejjebb kell tenni másik fejvédőt akarok csinálni, valami magasabbat.

Szerintem büszke leszel magadra, ha saját készítésű dolgai lesznek a babádnak.


7,5 hós anyuka

2009. szept. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Olyan jó olvasni, hogy ennyit barkácsoltok a trónörökösnek...hajrá csajok, forogjanak a kötőtűk!
2009. szept. 12. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!