Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan akit nagyon...

Van itt olyan akit nagyon elkapott a nátha, köhögés?

Figyelt kérdés
35 hetes vagyok és 2 hete köhögök, majd ki esik a gyerek, egyszer már elmúlt a torok fájásom de tegnap újra visszajött és még a fülem is fáj, pedig sosem szokott. Itt sírdogálok már mert annyira rossz....Ti mit szedetek rá? Nem bírom már gyógyszer nélkül, de semmit nem adnak, csak homeo bogyókat az meg nem hat.
2013. febr. 9. 18:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia

Tudom mit élsz át....

A lánykám hozott haza az oviból egy ilyen nyavaját. Elkaptam én is - sztem 35 hetes körül lehettem akkor. A stodalt ittam és mézes citromos teát. Sztem a stodal jó volt, de vagy 2 hétig köhögtem nagyon.


Jobbulást)))


38 hkm

2013. febr. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
En is igy vagyok. 4 napja köhögök, fàj a torkom. Stodalt iszok+sok tea, méz, talan a sos vizes gargalizalas a legjobb. Féltem a babàt is, alig mozog ebbe a par napba. 25hkm
2013. febr. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Most mértem lázas is lettem 37,7, folyik a hűtő fürdő...Holnap van a szülinapom, mozit ígértünk a gyerekeknek, ennyit erről....
2013. febr. 9. 19:54
 4/6 anonim ***** válasza:
Köhögésre a Stodált szabad használni torokfájásra Tantum Verdét lázra pedig Algopyrint. A 37.7 az hőemelkedés azt ne csillapítsd csak 38 fölött. Én is már másfél hete küzdök a köhögéssel és a torokfájással. Voltam orvosnál ezeket amiket írtam ő mondta tehát tuti használhatod őket. Bár én 27 hetes vagyok úgyhogy lehet hogy az algopyrint nem lehet már 35 hetesen használni.
2013. febr. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Algopiryn allergiám van-így az kilőve. Most hívtam a kórházat azt mondták panadol 38 fölött. kicsit most lejjebb ment 37,5. A stodál semmit nem hat, szdetem már vagy 2 üveggel be.
2013. febr. 9. 21:02
 6/6 anonim ***** válasza:
Az egyik terhességem vége felé 6 hétig nem tudtam kijönni a náthából, és nagyon köhögtem. Végül antibiotikumot kaptam, és az szüntette meg. Teljesen megértelek, nagyon szenvedtem én is!
2013. febr. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!