Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek mikor menjek el...

V-f.m. kérdése:

Szerintetek mikor menjek el először orvoshoz? Hány hetes kismama lehetek?

Figyelt kérdés
02.04-re nem vártam, és tegnap előtt szombaton (02.09) teszteltem először pozitívat. :)
2013. febr. 11. 13:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
mikor volt meg utoljára és hány naposak a ciklusaid?
2013. febr. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Jan. 04-én jött meg utoljára, és pontosan 31 naposak a ciklusaim.
2013. febr. 11. 13:39
 3/15 anonim ***** válasza:
Szia! Az utolsó menzesz első napjától kell számolni a terhességet, és 7 hetes voltam, amikor először dokihoz mentem. Gratulálok Neked, jó egészséget és boldog babavárást!
2013. febr. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Első vagyok kb 5 hetes lehetsz!Várj még 2 hetet:)Akkor már tuti lesz szivhang és mikor következöleg visszahívnak az se fog tünni olyan hosszu idönek:)Én 8 hetesen voltam elöször!Gratulálok:)
2013. febr. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a gratulációkat és a válaszokat is. :)Akkor még várok kb. két hetet. :)

Egyébként érdemes egyből ahhoz az orvoshoz menni akinél szülni szeretnék? - Bocsánat a sok kérdésért, első kisbabánk lesz. :)

2013. febr. 11. 13:50
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom én sztk-ba járok de nálla nem lehet szülni mert nem vállal már szülést:SUgy hogy oda járok de nem nálla fogok szülni!És öszintén megmondom nem vagyok annak a hive hogy legyen fogadott orvos...Nem akarlak le beszélni se meg rá se:)Nállunk is elsö baba lesz:)1.voltam:)
2013. febr. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
És ha akarsz nyugodtan kérdezz:)
2013. febr. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szia! Igen, én rögtön odamentem, mivel ő az első és egyetlen nőgyógyászom eddig. Végigkíséri a terhességedet, az esetleges előforduló problémákkal képben van, szóval ha már most ismersz olyat, akiben 100%-ig megbízol. szerintem őt keresd fel. De sokan írták, hogy menet közben váltottak orvost. Még egyszer minden jót Neked és a babádnak!
2013. febr. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Ismét köszönöm a válaszokat. :) És szerintetek férfi vagy női orvos a jobb?- Hallottam már mind2-ről jót és rosszat is.
2013. febr. 11. 14:05
 10/15 anonim ***** válasza:
Szerintem, itt elsősorban a személyiségén van a hangsúly, ahogy azt írtam is. Nekem férfi nőgyógyászom van, de nem ez a lényeg. Teljesen megbízható, nagy szaktudású, empatikus, és nem utolsósorban nagyon odafigyel mindenre. Bármikor számíthattam rá, a szülésemnél is hihetetlenül jó fej volt, csak szuperlatívuszokban tudok róla beszélni. :-) Érdemes a környéketeken érdeklődni kismamáktól, anyukáktól is. Üdv.
2013. febr. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!