Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek az első baba hamar...

Akinek az első baba hamar összejött (1 hónap), a 2. baba mikorra sikerült, mennyi hónap után?

Figyelt kérdés
Mi lassan 1,5 évnél tartunk, majd egy éve volt egy missed ab. azóta semmi, dokinál nem voltam! Szeretnénk kis tesót, de már kezdem feladni!
2013. febr. 11. 14:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

1. Elsőre, sajna missed ab. lett a vége :(

2. Elsőre, műtét után 6 héttel

3. Harmadik hónapban. Két hónapig próbálkoztunk, hogy pé előtt legyünk együtt, hátha kislány lesz, harmadik hónapban már nem érdekelt, csak legyek már terhes... fiam lett. :)

Kívánom, hogy hozzátok is érkezzen a bébi mihamarabb!!!

2013. febr. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Az első kettő (ikrek) első hónapban, a kicsi 6 hónap után jött össze. Nekem már az is olyan hosszú időnek tűnt...


Ne add fel, menj el kivizsgáltatni magadat!

2013. febr. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ami gátolhatja a teherbe esést: súlyfelesleg, dohányzás, stresszes élet, stb.

Ami elősegítheti az teherbe esést: kiegyensúlyozott, nyugodt életvitel, egészséges táplálkozás, terhesvitamin/folsav szedése, jó hüvelyi ph érték és ha nem minden nap, hanem 2-3 naponta szeretkeztek a pároddal (illetve az egyszerre elélvezés is!).

De szerintem is menj el dokihoz -> én DNS vizsgálaton voltam (vért vettek + hüvelyi UH). Ami bajos volt, az rendbe hozták, szedtem terhes vitamint (Femibion 800-at) és zöld árpa bogyót és 1,5 hónap alatt összejött a baba. :)

2013. febr. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!