Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25 hetes terhesen köszvényem...

25 hetes terhesen köszvényem van, amit nem szabad gyógyszerrel kezelni, ezért akupunktúrás kezelésre járok. Semmit nem tudok erről, árthat valamit a fülszúrkálós módszer a bébire nézve?

Figyelt kérdés
2009. szept. 6. 20:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a pajzsmirígyemmel voltam egyszer, nekem csak ártott, azóta nem bízom az akupunktúrában! Betartod az étkezési szabályokat? Miért nem érdeklődsz a homeopátia után, az biztos nem árt a babának!
2009. szept. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Minden szabályt betartok...de semmi javulás. Őszinte leszek, a homeopátiás szereket se ismerem, hogy mit lehetne alkalmazni és mi az, ami egyáltalán segítene. Eddig se a nőgyógyász, se a természetgyógyász nem tanácsolt semmit.
2009. szept. 6. 21:04
 3/3 anonim ***** válasza:

A legtöbb patikában már foglalkoznak homeopátiás termékekkel, ott tanácsot is tudnak adni, de itt a neten is rákereshetnél.

Én először köhögésre vettem a Stodal szirupot még a télen, amit pl. gyerekeknek is ugyanúgy lehet adni. Soha egy köhögésre felírt gyógyszer nem volt olyan hatásos nekem, mint ez.

Én már több mint 5 éve voltam annál a kókler akupuntőrnél és látom, hogy most is hirdeti magát egy egészségházban, hát kinyílik a bicska a zsebemben, nekem meg olyan rosszak lettek utána az eredményeim, mint még soha.

2009. szept. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!