Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hét feletti szülésmegindítá...

20 hét feletti szülésmegindítás: aki átélte, tudna pár tanáccsal segíteni?

Figyelt kérdés
Hogy tudok felkészülni rá lelkileg (tudom, hogy nem lehet, de hátha vmi segít...), milyen cuccokat pakoljak a kórházi táskába stb :(
2013. febr. 13. 20:15
 1/6 anonim ***** válasza:
63%

óhhh, igazán nagyon sajnálom...

Mi történt? Ez már biztos? Nem lehet elkerülni

2013. febr. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%

Mi történt?:(

Szerintem lelkiekbe erre lehetetlen felkészülni...

2013. febr. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
23. héten kellett szülnöm, másfél éve, most itt a pocakomban a kisfiúnk 35 hetes vagyok. Tudom nehéz elhinni, nekem is nehéz volt, de minden rendben lesz. Tehát azzal kell kezdeni, beszélgetsz a kicsivel, hogy nagyon szereted, de meg kell hogy szülessen, segítsen, hogy minél gyorsabb legyen, ez fontos. Nekem este 11-kor tettek fel egy pici tablettát, semmi extra, azt mondták még egy legalább kell, hogy meglegyen és 24 óra lesz kb. Kaptam erős fájdalom csillapítót hogy tudjak aludni. Na ez nem ment, a férjem is ott volt velem, egy szobában külön voltunk. Éjjel 3 körül már véresre kapartam a férjem lábát a fájdalomtól pedig akkor már kaptam egy morfiumot. Elsétáltam, h nem bírom tovább, hívják a dokim, hát ezt nem hitték el, azt mondták hisztizek, ennyi idő alatt nem hat! Fél öt lehetett mikor nem volt tovább a férjem határozottam lehivatott egy dokit aki megnézett és közölte: eltűnt a méhszáj....csodálkozás....hívták a dokim, burok repesztés, megjött a dokim, egy nyomás a pocakomra és kint volt, akkor bejött a férjem, elbúcsúzott tőle-megsimogatta....aztán jöttek áttettek egy hordágyra, műtő, elaltattak, kb. 10 perc volt állítólag, apa ébresztgetett, délután kb. ötig kellett maradnunk és jöhettünk haza. Borzalmas volt. A kicsi lányunk akkor volt 4 éves, szembesülni a kérdésekkel, rugdos-e a kistesó épp, miért sírok-sírunk, miért vagyunk szomorúak, hol a kistesó.... Csillag lett az égen, angyalka lett aki vigyáz rád ezután.....Aztán a hónapok, mikor nem estem teherbe, utána mikor sikerült, a gondolatok, hogy most mi lesz? A 20. hét környéki UH, és persze még most is, talán sikerül már nem gondolkodni, próbálni csak a szépre-jóra koncentrálni, de ez nehéz, nehéz felhőtlenül boldognak lenni. Pedig nagyon várjuk, most már jöhet bármikor. Ha bármi kérdésed, gondolatod van, vagy csak beszélgetnél, írj!
2013. febr. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
58%
Nagyon sajnálom, mi történt?
2013. febr. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon sajnálom és sok erőt kívánok!
2013. febr. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom!! végig sírtam :( De mi volt a kiváltó ok?? mi történt?? Így 16hetes terhesen maga a megtestesült rémálom .((((((((((
2013. máj. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!