Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Olyan érzés, mintha nyílalna...

Olyan érzés, mintha nyílalna a hüvelyembe. Ez a baba (nyomja magát lefele) vagy tágulás, így a 31. héten?

Figyelt kérdés
2009. szept. 7. 11:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem is vannak ilyesmi nyilalásaim. Néha meg olyan mint, amikor begörcsöl a vádlim, vagy valamelyik lábújjaim. Olyan, mintha izomgörcse lenne. Nem igazán tudom, hogy mit jelez, de én a magnéziumot már 1-2 hete abbahagaytam. Szerintem nekem ez hozta elő. Szerintem a baba feje is nyomja, ahogy helyezkedik a startpozicióba.

38 hetes kismama

2009. szept. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi. Könnyű szülést neked!
2009. szept. 7. 12:03
 3/3 anonim ***** válasza:

Én tegnap előtt éreztem ezt, de én már 37 hetes vagyok.

Két dolgot jelenthet: a baba illeszkedik be a szülőcsatornába vagy szimplán kezdődik a tágulás.

Nálad még mindkettő lehetőség korai.

Reméljük, a baba csak úgy feküdt épp, hogy olyan idegszálat nyomott, ami ezt előidézhette. Nekem a múltkot totál lezsibbadt mindkét lábam térdtől lefelé, s az is emiatt volt.

2009. szept. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!