Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nomális, hogy mindenért...

Nomális, hogy mindenért sirok? 8hetes km

Figyelt kérdés
Már szégyellem magam a párom elött, mindenért sirok, persze általában őt hibáztatom, pedig nála jobbat nem is kivánhatnék.
2009. szept. 7. 14:48
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Aha, a hormonok, meg az aggódás, meg a teher... majd elmúlik, de azért ne idegeld ki nagyon a férjed, a későbbiekben még nagy hasznát veszed....:) Kitartás neked és neki is:)
2009. szept. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%

Persze, a hormonok miatt van. Én is sokszor bőgök és hülyeségek miatt (elfogyott a joghurt...)

Boldog babavárást!

35 hetes kismama

2009. szept. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
35%

"Hasznád veszed később"?? Te jó ég.. A férj nektek csak ennyi?

Kedves kérdező normális, de próbáld magad visszafogni, mert tehetsz meg mindent azzal a mentséggel, hogy bocs a hormonok.

2009. szept. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%

Ohhh ez még csak a kezdet,lesz ez még rosszabb is hidd el:D

Én alapból sírós vagyok,terhesség alatt mint a Niagara,ömlött a könnyem:DSírtam a filmeken,a babákon,a híreken nagyon,de ha megláttam,egy modelt akkor is:D

A legdurvább a hiszti,nagyon de nagyon durva hisztirohamaim voltak,mindneért megsértődtem XD

Úgyhogy én fogtam magam és elvonultam meditálni;)


Sok sikert a könnyek visszafojtásához,boldog babavárást:)

2009. szept. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%
Én tegnap azért bőgtem,és vontam kérdőre a páromat,h. miért ette meg a sport csokimat.Az az enyém volt.:(
2009. szept. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális, ne aggódj miatta.

Bár én hál' Istennek a másik véglet vagyok, mindenen röhögök röhögtem, de a hiszti az engem sem kerül el.

Meg hamar felkapom a vizet.

De azért próbáld meg, hogy egy kicsit visszafogod magad, mert a párod boldog babavárását is keserítgeted ezzel.

Szegény férjek mit élnek át velünk ezalatt a boldog 9 hónap alatt... :-D

2009. szept. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
persze a hormonok...mindenki ezt mondja en is de ez meg nem jelenti azt,hogy nem tudod kontrolalni valamien szinten,hiszen az egy dolog,hogy allapotos vagy es te hordod ki a picit,de ha igy folytatod ne csodalkozz ha a ferjed is elobb utobb kiborul majd,ahelyett,hogy orulne veled eggyutt,vigyazna rad,kedveskedne es mindezt nem muszalybol hanem orommel.Sok kitartast es szerencset kivanok!
2009. szept. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!