Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kéteres köldökzsinórral lehet...

Kéteres köldökzsinórral lehet egészséges terhesség és baba?

Figyelt kérdés
A 19. heti ultrahangon vette észre az orvos, hogy a köldökzsinór kéteres.38 éves vagyok, elküldött magzati szívultrahangra, de nem mondta, hogy ez nagy gondot jelentene. Az AFP-m rendben van, és semmi más rendellenességet nem találtak. Volt már valaki hasonló helyzetben? Köszönöm előre is a válaszokat, nagyon aggódok.

2013. febr. 16. 10:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Én ugyanígy voltam, annyi különbséggel, hogy csak a 27. héten vették észre (akkor is a 4D ultrahangon), a kórházban semmit sem láttak ebből. Ha minden eredményed jó, és tényleg lelkiismeretesen végezték a genetikai ultrahangokat, akkor nincs semmi gond. Én 37 éves voltam, amikor megszületett, teljesen egészséges lett. Még a kórházban csináltak hasi UH-t, két héttel később pedig szívultrahangot. Mindent rendben találtak, azóta sincs semmi baja. Most 22 hónapos.

Boldog babavárást! :-)

2013. febr. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi szépen, megnyugtattál.25-én kell mennem a SOte-ra, szívultrahangra.

Azóta elmentem egy magánorvoshoz, ő rendben talált mindent az uh-n, csak a kéteres köldökzsinórt erősítette meg.Egy másik orvos pedig telefonon nyugtatott meg, hogy attól még lehet normális terhesség.A korom miatt javasolják inkább a szívultrahangot és az amniocintézist is.

2013. febr. 17. 09:04
 3/7 ketteske ***** válasza:

nekem a 26. heten vettek eszre, egy hetre ra meghalt a baba. talan ha jobban odafigyelnek erre a problemara, nem lett volna baj. bocs, nem ijesztgetni akarlak csak azert irtam le, hogy figyelj oda nagyon es menj el minden vizsgalatra. engem akkor nem is kuldtek el sziv uh- ra es nem is csinaltak semmilyen extra viszgalatot. ekkor 33 eves voltam. azota szuletett egy egeszseges babam, es mar sokkal korultekintobbek voltak velem, mint anno. mindez a SOTE- n tortent.

7 hetes kisfiu anyukaja

2013. febr. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nagyon sajnálom, ami veled történt.

Azt biztosra állították, hogy a köldökzsinór miatt történt?

2013. febr. 17. 12:57
 5/7 ketteske ***** válasza:
nem mondtak semmit biztosra, de ezen kivul mas gond nem volt.
2013. febr. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen! Az egyik barátainknál is csak 2 ér volt a köldökzsinórban, most 4 hóapos, egészséges baba!
2013. febr. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat Lányok és mindenkinek jó babázást kívánok!
2013. febr. 18. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!