Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan, akinek vetélés...

Van itt olyan, akinek vetélés után sikerült egy egészséges terhesség után egészséges babát szülnie?

Figyelt kérdés
Nekem 8 hetesen volt egy vérzésem,valószínű erölködés miatt,amitől kialakult egy heamatoma,ami időnként bevérzett.15 hetesen nagyon elkezdtem vérezni,kórházba voltam 1hetet,és ott úgy elöntött a vér,h.azonnal megműtöttek.a babám nagyon küzdött,egészséges volt,de azt mondták,ha hagynak elvérzek.szeretnék ismét teherbe esni,de félek,h.a műtét miatt ismét lenne valami gond a terhességgel.amúgy van egy egészéges 4és fél éves lányom,vele tökéletes terhességem volt.milyen esélyekkel indulok igy egy új terhességnek?
2013. febr. 13. 13:57
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Sajnos én nem tudom megmondani, de szeretném kifejezni jókívánságaimat! Remélem, hogy minden rendben lesz!
2013. febr. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Sajnálom a Veletek történteket!

Nekem volt egy vetélésem a 6.hét körül. Rá fél évre fogant meg a kislányunk, viszonylag probléma mentes volt a terhesség (cukros voltam), és egészségesen született a lányunk 6 nap túlhordás után.

Szóval lehet még kisbabátok egy probléma mentes terhesség után! Ne add fel! :)

2013. febr. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Természetesen sikerülni fog!!!

Én az első babámat 21hetes korában veszítettem el, meg kellett szülnöm egy nagyon durva rendellenesség miatt. Ezt követően elvetéltem 7-6-8-ik héten. Ötödikre sikerült a kisfiam (15hetesen én is bevéreztem, onnantól a 30-ik hétig vízszintben feküdtem), aki makk egészséges!!!!! Ez után még két vetélésem volt.

Sajnálom ami veled történt szívből, vígasztaljon az a kis poroty aki most veled van, biztosan sikerülni fog a kistesó!!

2013. febr. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom, ami veled történt!

Én is most vesztettem el a babámat 8 hetesen, most várok még az ellenőrző UH-ra, meg a műtétre :-s Ezért eléggé utánanéztem a dolognak. Eddig mindenki azt mondta, hogy ha már szültél egészséges gyereket, akkor a vetélés után nagy eséllyel gond nélkül fog menni minden! Több helyen írták, hogy ha már valakinek van gyereke, akkor nagyon ritka, hogy egymás után többször elvetélje, vagy komoly probléma legyen a terhesség alatt. Gondolom megnézték a hormonjaidat, a vércsoport egyezést, stb. Ha ezekkel volt a gond, akkor meg tudnak gyógyítani, utána ezekkel már nem lehet gond.

Ritkán csap kétszer a villám ugyanabba a fába!

Fel a fejjel, várd ki a 3-6 hónapot, próbálkozzatok újból, és majd annak idején küldj egy fényképet az egészséges, gyönyörű babácskádról! :-***

2013. febr. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

még nem született meg de eddig minden rendben vele,én tavaly vetéltem el... szerintem ugyan olyan jó esélyei vannak mintha nem lett volna a vetélés, sajnos sok nő esik át ilyen dolgokon, de jön majd egy baba aki kárpótol !!!


anyukámnak is volt halva szülése( 6 hónapos baba), napokig halott volt a baba már a hasába és magától indúlt meg a szülés, szét ment a baba feje a szülés közben már annyi ideje volt ben, anyukám is majnem ott maradt, de utána 3 egészséges gyereke született (köztük én) és zökkenő mentes terhessége volt....

2013. febr. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
A kisfiam előtt 2x volt spontán vetélésem. Azt gondoltam sosem lesz gyerekem, de azóta eltelt 5 év, és már a második babával vagyok várandós. (azt viszont hozzá kell tennem, mert számít, és úgy gondolom, hogy sokat, hogy közben "pasicsere" is történt)
2013. febr. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
6-os vagyok, elfelejtettem odaírni, hogy egészséges a már meglévő gyerekem, és eddig minden rendben a másodikkal is. :) Ne aggódj, szerintem lesz még nektek babátok, ha itt az ideje! Sok sikert a továbbiakhoz!
2013. febr. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.jól esnek.szörnyen le vagyok törve.
2013. febr. 13. 14:31
 9/24 anonim ***** válasza:
Szia!Én is csatlakoznék az előttem szólókhoz:Természetesen lehet még egészséges babaád,és problémamentes terhessége is!!Nekem az első terhességem missed ab.lett a 11.héten.Be kellett fejezni.Aztán rá 3 hónappal már pozi volt ismét a tesztem,egészséges,4330 grammos kislányom született teljesen problémamentes terhesség utána 41.héten.2011.tavaszán ismét sikerült babássá válnom,de az örömöm kb 7 hétig tartott,amikor is elöntött a vér,mire beértünk az ügyeletre,nagyjából lezajlott a vetélés nagy része.Másnapig bent tartottak megfigyelésen,de tenni nem lehetett semmit.2 hónap múlva már próbálkoztuk is ,eredményeképpen 2012.márciusában egészséges,4050 grammos kislánynak adtam ismét életet.Szintén végig panaszmentes volt a terhességem.Tudom,hogy ez most nagyon nehéz,de hidd el,hogy leszel te még babás,aki veletek fog maradni!!!!!Kitartás,és fel a fejjel,készülj rá tudatosan,agyban is,és sikerülni fog!!!!!Minden jót kívánok!!!Üdv.Tamy
2013. febr. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon korai, 6 hetes vetélésem volt és utána rá 2 hónapra teherbe estem és szültem egy egészséges kislányt. Most újra babát várok, aki már az 5. hónapban sikerült és egyenlőre semmi problémám sincs, bár csak 12 hetes vagyok. Reméljük nem is lesz gond. Szerintem semmi akadálya, hogy újra teherbe essél és legyen egy egészséges babád vagy akár több is. fel a fejjel ne szomorkodj és legközelebb legyél még óvatosabb az erőlködéssel!!! sok sikert
2013. febr. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!