Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek a terhesség alatt...

Akinek a terhesség alatt faros volt a babája, megfordult fejvégűre a szülésig?

Figyelt kérdés
Van esély rá, hogy a 30 hetesen medencevégű fekvésű babám megforduljon a szülésig? Nem szeretnék császárral szülni...
2009. szept. 7. 16:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Igazából nem nekem volt ilyen, de kapásból az ismerősök között kettő is van, akinek faros volt a babája és nem is fordult be szülésig. De egyiket sem császározták, természetesen szültek, egyikőjük egészséges fiú, a másik egészséges lány baba.
2009. szept. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én ikrekkel voltam terhes 3 hónapja szültem meg!A fiam is és a lányom is farfekvésű volt de az utolsó héten meg fordultak!Így nem császároztak hanem spontán szültem!Elég nehéz volt 2 gyereket egymás után meg hát furcsa hogy még mindig nyomni kell!:D
2009. szept. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem is két ismerősömnek volt faros a babája és nem fordult meg, császár lett a vége, én most 36 hetes vagyok és nekem is még mindig faros a babám.

Azt mondják hogy még az utolsó pillanatban is befordulhat,de azért erre egyre kisebb az esély.

Boldog babavárást!

36 hetes km

2009. szept. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Faros volt a kisfiam, és az is maradt szülésig. Császároztak, és őszintén szólva, nem is bántam.

Nekem az doki a 32. hetes Uh-n azt mondta, hogy van rá némi esély, de nem valószínű hogy befordulna. Ez függ a baba méreteitől is. A kisfiam 60 centivel született.

2009. szept. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, a 38.héten megfordult. (pedig első baba és több, mint 4 kg-mal született)
2009. szept. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utólag is köszi a válaszokat mindenkinek és boldog babázást!
2009. szept. 10. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!