Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák segítségét várom....

Kismamák segítségét várom. Elképzelhető a terhesség?

Figyelt kérdés
Olyan kérdéssel fordulok hozzátok, hogy a férjemmel már tervezzük a babát. Hatodikától volt peteérésem, és volt is köztünk nemi kapcsolat.. Kb egy hete fura érzéseim vannak.. Érzékeny a mellem, irritálnak a szagok, állandóan éhes vagyok.. Tegnap kellett volna megjönnie a menszimnek! A tesztet meg még korainak tartom!

2013. jan. 28. 18:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Elképzelhető! Szerintem csináld meg a tesztet reggel:)
2013. jan. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Reggel szerintem tesztelj egyet! Én is ugyanígy voltam...esetleg nem vagy felpuffadva??
2013. jan. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem olyan korai az a teszt, meg lehet próbálni. Nekem 4 napja késett és erős pozitív tesztem lett!

Szorítok!:)

Megvan rá az esély, hogy sikerült.:)

2013. jan. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 frászkarikaborsó ***** válasza:
Nyugodtan tesztelj, a reggeli vizeletből már jó eséllyel kimutatható.
2013. jan. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Van esély! A teszt sokat elárul! :-)
2013. jan. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. Kicsit fel vagyok puffadva, már a párom is megjegyezte: "olyan vagy, mint egy 4-5 hónapos terhes nő!" :) és kemény is a hasam!
2013. jan. 28. 20:34
 7/8 A kérdező kommentje:
Mit jelent a puffadás??
2013. jan. 28. 21:17
 8/8 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom akkor vastagszik meg, és keményedik be a méh fala, hogy a beágyazódott embriót "bent tartsa". És ezért érzed úgy, hogy fel vagy puffadva...:)
2013. jan. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!