Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hetes terhes vagyok (elsö...

Kardos-Varga Klaudia kérdése:

35 hetes terhes vagyok (elsö baba) CTG lelettel kapcsolatban kérdeznék! Mit jelent: FETAL MOVEMENTS PER HOUR?

Figyelt kérdés
Ha jól sejtem, ugyanúgy csillaggal jelölik a leleten azokat az értékeket, amik kórosnak számítanak, akárcsak a vér-vizelet leleteknél.Namármost az én leletemen a következö szerepel, ami megijeszt! FETAL MOVEMENTS PER HOUR ( normál esetben ez az érték 12-nél nagyobb, míg nekem ez 0 ! ) Valaki tudja ez mit jelent?A csillag ott van, de a dokim nem mondott semmit.
2013. febr. 19. 08:02
 1/7 anonim ***** válasza:
A magzat mozgása óránként.
2013. febr. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor hogy lehet hogy az asszisztens és a doki is azt mondta, hogy aktív volt a baba?? Ès én is többször éreztem...
2013. febr. 19. 08:06
 3/7 anonim ***** válasza:
Gondolom nem kellett gombot nyomkodnod, amivel jelezheted a mozgást, ezért 0.
2013. febr. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy kellett volna...nem mondta seniki. :)
2013. febr. 19. 18:15
 5/7 anonim ***** válasza:
Magzati mozgások óránként. Ez attól függ, hányszor nyomkodod a gombot CTG közben.
2013. febr. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nem nyomkodtad, akkor azért lett O, emiatt ne aggódj! Utolsó
2013. febr. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Èrtem.... :) Köszönöm szépen!! Megnyugodtam. Különben a többi értékem szerencsére normálisnak mondható.
2013. febr. 19. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!