Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha az orvos azt mondja feküdje...

Ha az orvos azt mondja feküdjek sokat, de nekem már elegem van az egész napos fekvésből lehet azért kicsit ülni is? 34 hetes kismama

Figyelt kérdés
2013. febr. 19. 20:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
11%
persze, lehet, max. megszülsz, és koraszülött lesz a babád....
2013. febr. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
ja értem..tehát 0-24 óráig vízszintbe kell lennem?
2013. febr. 19. 21:10
 3/13 anonim ***** válasza:
hát azért lehet mozogni..és gondolom nem azt mondta h egész nap feküdni kéne..egyébként mi az indok rá?
2013. febr. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ezt inkább vele beszéld meg, itt kaphatsz tanácsokat, de téged a te problémádat az orvosod ismeri igazán.

Lehet azt mondjuk ülj fel nyugodtan, de lehet az orvosod, tényleg arra gondolt hogy feküdj max pisilni kelhetsz fel. :(

2013. febr. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem is az orvosodtól kérdezd meg. Nekem pl. a második terhességemnél kinyílt a méhszájam a szülés időpontja előtt 8 vagy 9 héttel és be kellett mennem a kórházba feküdni, csak karácsonyra adtak haza, meg az utolsó 1 hétre, hogy ne legyen belőle túlhordás. Szóval a kórházban dönthető volt az ágy, félig ülhettem, valamennyit sétálgattam minden nap, de javarészt én is feküdtem. Aztán itthon, amikor már elegem lett, mondtam reggel a férjemnek, hogy ma megszülök, aztán vigyorogva elment dolgozni, hogy ja, persze. Kitakarítottam, kimostam, estére megvolt a gyerek is.
2013. febr. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Pici a baba a korához képest,eddig minden rendbe volt de 2 hétig nem nött semmit szinte..
2013. febr. 19. 22:00
 7/13 anonim ***** válasza:
Én pont így vagyok mint Te! 35 hetesen bekerültem a kórházba kinyílt a méhszáj , alig vártam a 36. Hetet, mert addig feküdtem, tényleg csak a mosdóba mehettem ki, ha ültem már görcsöltem is. Erre a 36. Héten nekem is azt mondták nem nőtt szinte semmit a baba, tehát fekvés tovább, holnap nézik megint mekkora. 37+2 hetes vagyok most, és most is pihizek még emiatt. Türelem! Ne sokat üldögélj! Amúgy nem mondták mitől nem nő a baba?
2013. febr. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ugyanaz a valaki nézett titeket uh-n? Már úgy értem hogy az volt aki előtte is? (azt mondjuk nem értem, ha a kérdezőnél nem nyílik a méhszáj, csak kisebbnek nézik a babát, akkor azzal mit segít, ha fekszik?De mindegy)

Szóval én lehet azért elmennék még egy uh-ra. Nekem 3 nappal szülés előtt 1700 és 2000 grammra becsülték az ikreimet (35+2 hétre), és 2,5 és 2 kg-mal születtek. 800 grammot tévedtek a két gyereknél összesen. Nem ugyanaz csinálta az uh-t, és a második nem volt épp a helyzet magaslatán (sajnos erre csak utólag jöttem rá). Én is ideges voltam, mert előtte 3 héttel is voltam uh-n(32+5 hetesen), és a két adatsor között egyedül az A babám feje nőtt a számok szerint, volt olyan adat, ami kisebb volt mint előtte 3 héttel.

Még egyszer biztosan elmennék megnézetni, vagyis ha megint terhes leszek és ezt mondják, tuti elmegyek máshova is uh-ra.

Kitartás kismamik, már nem sok van! Vigyázzatok a babáitokra!

2013. febr. 20. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha nagyon gázos a méhszájad, és emiatt mondta, akkor feküdj! Ha csak a baba pici súlya miatt rendelt nyugalmat, akkor nyugodtan ülhetsz is. szedjél sokvitamint!
2013. febr. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem mondta miért nem nőtt...és azért kell sokat fekudni mert lepény keringése jobb úgy..na de a szívhangja,véráramlás teljesen jó úgyhogy nem vágom mi van....és igen egy orvosnál voltam,meg elmentem másnp mégegyhez és ő is azt mondta hogy nem nő és hogy korához képest pici...34 hetes és 1700 gramm...eddig szépen nőtt de elvileg két hete megállt...aggódom,remėlem minden okés lesz a kisbabámmal...
2013. febr. 20. 16:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!