Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 napja késik. Ma reggel...

Szisszi0314 kérdése:

10 napja késik. Ma reggel teszteltem de negatív! Mellem feszül, és nagyon érzékeny. Kíváncsiskodnék hogy járt így már valaki? és mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
2013. febr. 21. 08:34
 1/9 anonim válasza:

Rendszeres a menstruációd és pontos? Hogyan védekezel a nem kívánt terhesség ellen?

Ezeket nem árt tudni, hogy segítsünk..

2013. febr. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igazából tervezett lenne :) nem védekezünk...3hónapja nem szedek fogamzás gátlót...a doki azt mondta ha első hónapba magától megjön akkor jó időtöltést...hát meg is jött...pici késéssel...utánna ismét megjött...pár nap késéssel...de jan.14 óta semmi...
2013. febr. 21. 08:41
 3/9 anonim válasza:
68%
Vegyél olyan tesztet ami 4-5 nap után már kimutatja a terhességi hormont a vizeletből, én ilyet csináltam. És pontos volt, ilyenkor nem érdemes a teszten spórolni, de egyébként én szerintem terhes is lehetsz, de az sincs kizárva hogy a fogamzásgátló megzavarta a hormonjaidat, de az tuti h a menszesz után előjövő mellfeszülés lehet a terhesség jele...:) Még egy tesztet csinálj a napokban, leginkább reggel. Ha az is negatív, lehetséges hogy felborult a belső egyensúlyod, és kell idő hogy helyreálljon!
2013. febr. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Romed tesztet vettem..azt ajánlotta a hölgy a patikában! köszönöm a válaszokat!hát próbálkozok majd 1 új tesztel...és ha az is negatív..akkor megyek dokihoz! :(
2013. febr. 21. 08:49
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát lehet valami hormon gond is akár. Általában a fogigátló után 2-3 hónapban még megjön, utána szokott borulni a dolog. Nekem is így volt az első 2 tökéletesen megjött aztán egyre hosszab és hoszabb lett végül már 1,5 évig nem volt spontán mensim. Persze nem azt mondom, hogy nálad is ilyen komoly gond van,d e az, hoyg eddig megjött rendesen semmit nem jelent. Gyógyszer előtt szabályos volt a ciklusod?
2013. febr. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Drukkolok hogy baba legyen! :)
2013. febr. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Gyógyszer előtt teljesen szinte percre pontosan tudtam mindig hogy mikor fog megjönni!



Köszönöm a kedvességeteket:) én is bízok benne..és reménykedünk hogy nem hormon gond! most hivtam a dokimat...azt mondta h csináljak 1 tesztet szombaton..ha negatív akkor kedden megvizsgál....

2013. febr. 21. 09:06
 8/9 anonim ***** válasza:

Én 7 évig szedtem fogamzásgátlót és utána csak a 6-dik hónapba sikerült :(

Nekem nagyon felborult a menstruációm és a hormon háztartásom

2013. febr. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia! Régebben nekem volt ilyenem, késett, igaz nekem 1 hónap teljesen kimaradt, fájt a mellem, megduzzadt, a bimbók érzékennyé váltak. Teszteltem de negatív lett...elmentem orvoshoz megerősítette, hogy nem terhes vagyok, hanem a petefészkemen van egy ciszta. Mert a ciszta is okozhatja mindezt. De szurkolok, hogy baba legyen!!
2013. febr. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!