Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33 hetesen kiderült hogy...

33 hetesen kiderült hogy epepangásom van. Jövőhéten kórház és 36. héten indítanak ha nem javulok. Nagyon félek. Nem korai még 36 hetesen?

Figyelt kérdés

Rosszak a májértékeim, epepangás. Ha a jövő heti vérképem nem javul akkor kórház, márpedig mitől is javulna hiszen nem kaptam gyógyszert meg semmit.

Utána meg a 36. héten indítanak. Nem korai az? Túl éli a babánk? Annyira félek...

Itthon sincs még semmi készen, jövőhéten jön még csak a festő csinálni a gyerekszobát, utána terveztem mosni a babaruhákat, takarítani stb...

Teljesen kétségbe estem, mi lesz így velünk....

33hkm


2013. febr. 22. 07:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

A fiam sajnos 34.hétre született 1930g-mal és 43 cm-rel,DE teljesen egészséges,a kutya nem mondja meg róla,hogy korababa volt.

30.-32. héttől már nagyon jó esélyeik vannak,tehát Neked 36.héten indított szülésnél nincs okod aggodalomra.

Hidd el és nyugodj meg,minden rendben lesz!

FEL A FEJJEL:-)

2013. febr. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolom egy ilyen kérdés még véletlenül sem tartozik a " hülye kérdés" kategóriába, mint ahogy azt az első írta, a hülye kérdés az olyan, mint pl. "megittam egy kévét/pohár energia italt, most ártottam a babának? na az ilyen színvonalúak kedves Első, a hülye kérdések, ott kellene háborognod, de nem itt!!!


Kedves Kérdező, 3 hétig feküdtem benn a kórházba, ezalatt az idő alatt nagyon sok kismamával találkoztam akik szintén 35-36. héten szülték meg a babájukat és mindegyik tökéletesen egészséges volt! Semmi okod aggodalomra minden rendben lesz!

A következő 3 hétben pedig bőven el tudsz készülni mindennel!

2013. febr. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves válaszokat, igyekszem kicsit pozitivabban hozzáállni a dolgokhoz, de eléggé megrémültem. Eddig olyan jol ment monden most meg hirtelen a feje tetejére állt minden. Jo olvasni jogy sokan szültetek még korábban is és minden rendben volt. Köszömöm.
2013. febr. 22. 12:25
 14/15 A kérdező kommentje:
Bocsánat a hibákért csak telefonrol irok.
2013. febr. 22. 12:27
 15/15 anonim ***** válasza:

Nekem is cholestasisom volt: a 35. héttől kerültem kórházba (munkába menet, kórházi csomagom otthon félig összerakva...), de nem csináltak velem semmit, csak nézték a 2naponta véremet, ultrahang, naponta NST. Közben ijesztgettek mindenféle legrosszabb lehetőségekkel meg ígérgették, hogy már másnap indítják, de végül is nem rosszabbodott a májam olyan gyorsan, mint várták ill. teljesen zárt voltam, így a 38. héten programcsászár lett belőle. A babám teljesen egészséges lett és a viszketés rögtön szülés után elmúlt.

Viszont mint kiderült, lehetett volna szedni az URSOFALK nevű gyógyszert, ami segíthet vagy legalább lassíthatja az egészet. Erre mindenképp kérdezz rá!

Minden jót, kitartást kívánok és tényleg nyugi.

2013. márc. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!