Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez most pozitív vagy negatív?

Ez most pozitív vagy negatív?

Figyelt kérdés

Van már egy 20 hónapos kislányom, szóval láttam már pozi tesztet, de most nem tudom eldönteni...mondjuk még van 3 napom a mensiig...szerintetek? :)

szabad szemmel látok rajta valamit...

képek:

[link]


[link]


[link]


negatív:

[link]


válaszaitokat köszönöm :)



2013. febr. 22. 13:00
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
én nem nagyon látok semmit rajta, de pár nap múlva ismételd meg a tesztet!
2013. febr. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
Ez sajnos negatív :(
2013. febr. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
Én negatívnak látom, de lehet, hogy pár nap múlva már pozi lesz...
2013. febr. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
én kb. minden teszten látok csíkot, de ezen még én se. szerintem negatív!
2013. febr. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
Nekem sasszemem van ezekhez a tesztekhez már, de én se látok rajta semmit akárhogy gúvasztom a szemem, pedig jók a képek is, élesek meg minden.:(
2013. febr. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
Én sem látok rajta semmit. Attól lehet, hogy te látsz élőben valamit:) Nekem sem csíkosodtak az ilyen fajta tesztek, csak menzesz elmaradása után. Szorítok, remélem, a következő teszted már egyértelmű lesz.
2013. febr. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
Szerintem túl korán teszteltél. Ez egyelőre negatívnak tűnik. Én a mensi előtt egy nappal csináltam az elsőt, és azon kb oda lehetett képzelni egy második csíkot, de iszonyat halványan. Szinte semmi sem látszott de tényleg. Mensi várható időpontja után egy nappal viszont már egyértelműen pozitív volt. Várj még egy kicsit. 3 nappal előtte még nagyon kevés rá az esély, hogy megmutassa magát, ha ott van :) De sok szerencsét! :) 11 hetes kismama.
2013. febr. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
Én az utolsó képen (nem a negatívon), látok egy halvány második csíkot. Ott szerintem nagyon jól látszik, ha kinagyítom:)
2013. febr. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
A 3. képen mintha ..., de a többi szerintem is csak 1 csíkos.
2013. febr. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:

én a 3. képen sem látok vonalat....ti hol láttok ?


bekarikázzátok esetleg ?

2013. febr. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!