Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Heló! A nemvárt febr.16. -án...

Heló! A nemvárt febr.16. -án lett volna esedékes, rá 4 nap múlva csináltam tesztet, ami erős pozi lett. Tegnap óta pecsételek. Kinél volt 5-6 hetesen pecsételés, és meg is maradt a baba?

Figyelt kérdés

Sajnos nem tudok elmenni dokihoz, ugyanis még nem tudtam kifizetni a tb-t. Jövőhéten tudom kifizetni, de én úgy tudom, hogy addig nem vizsgálnak meg, amíg nincs tisztázva.

Nem szeretnék elvetélni. Októberben is volt ehhez hasonló, csak ott nem várt előtt egy héttel kezdődött a pecsételés 1 hétig tartott és végül megjött. Halvány tesztjeim voltak. Kétségbe vagyok esve.



2013. febr. 24. 10:29
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Megpróbálok magán doki után nézni.
2013. febr. 24. 11:42
 12/14 A kérdező kommentje:
Igen, lejárt a 45 nap.
2013. febr. 24. 11:43
 13/14 anonim ***** válasza:
mindenképp doki!
2013. febr. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekem volt, de gyorsan kaptam rá hormonpótlást, így megmaradt a baba!
2013. febr. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!