Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ez így praktikus...

Szerintetek ez így praktikus lehet?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy a párom főnökétől kaptunk egy Bugaboo cameleon babakocsit, de szerintem undorítóan néz ki (persze tudom nem ez a legfontosabb, de kovezzetek meg, én ebbe nem fogom tolni a gyerekemet). Meg nem is igazán áll kezemre, de ezt lehet hogy csak bebeszélem magamnak. Viszont vettünk egy Stokke babakocst mózessel együtt, ami itthon nagyon praktikusnak tűnik, és már imádom,(oké, lehet hogy egy noname 20 ezer forintos babakocsi is ugyanúgy megtette volna, de nekem ez volt a szerelmem, és nem voltam hajlandó lemondani róla, persze nem úgy vettük meg hogy most egy hónapig éhezünk), de tény és való hogy a kocsiban túl sok helyet foglalna, és mi rengeteget fogunk utazni, lévén hogy a nagyszülők messze laknak. Szóval arra gondoltunk, hogy Besafe izi sleep hordozónk van, azt meg rá tudjuk tenni a Bugaboo-ra, és a Bugaboo valamivel kisebb összecsukva, akkor ezzel a vázzal járkálnánk, és csak a hordival használnánk, vennénk rá terep kerekeket és így akárhol el tudjuk tolni. Itthonra, a városba, tökéletes lesz az Stokke, elvégre ezért vettük. Szerintetek ez így megkönnyíti az életünket, vagy teljesen felesleges és adjuk el a Bugaboo-t?
2012. aug. 14. 12:57
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a helyedben vagy eladnám a Bugaboo-t vagy elraknám, lehet hogy még jól jön.

2012. aug. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Raknál fel képet a babkocsiról? Én nem adnám el, lehet jól fog még jönni az a babkocsi!
2012. aug. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Vadonat új, homok színű, tehát így néz ki:


[link]

2012. aug. 14. 13:34
 4/9 anonim ***** válasza:
Azt hiszem én örülnék, ha kaptam volna ilyet a főnökömtől! Nem néz ez ki rosszul! Én nem adnám el! Hogy néz az ki, hogy kaptam, majd eladom, mert nem tetszik! Meg kellett volna nekik mondani, hogy köszönjük, de van már babakocsink, vagy valami ilyesmi!
2012. aug. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk a főnököt sem értem, miért adtak babakocsit, hiszen nem a ti ízlésetek....
2012. aug. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez tényleg ronda
2012. aug. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Azért kaptuk meg, mert náluk sajnos elhalt a baba a 15.héten, így ránk gondoltak, azt mondták ők nem akarnak ezzel foglalkozni, azt csinálunk vele amit szeretnénk, ha eladjuk, ők azt sem bánják.


Bár lehet hogy megtartjuk, ha már kaptuk. Mert sokat fogunk menni a hegyekbe(keresztszülők), meg olyan helyekre ahova esetleg sok cucc kell, így nem lesz dugig a csomagtartó a babakocsival.

2012. aug. 14. 17:58
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem jó ötlet! Nekünk is két babakocsink van, mert anyukám is vett egyet, meg én is... De jó is, mert az egyiket náluk használjuk, a másikat meg nálunk (nekünk is sokat és messze kell utazni), és a kocsiban van gyerekülés, onnan csak akkor vennénk ki a gyereket, ha megérkeztünk anyumékhoz, ott meg ugye várná a nagyis babakocsi. :)

Szóval szerintem ne adjátok el, használjátok ki, ahogy csak lehet. Aztán majd a kicsi úgy is eldönti, hogy melyiket szereti jobban! :D


26 hkm

2012. aug. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mi ősrégi használt hordozót kaptunk, de nekem nagy vágyam volt a 3 funkciós babakocsi, amit meg is vettünk. Azt használjuk majd utazáshoz, sétához, a kapott hordozót majd itthon használjuk majd etetésre, itthoni mókázásra.

Így hátha tovább bírja majd.


Én megtartanám a helyedben és kihasználnám az abban rejlő lehetőségeket is. Plusz ha jön a főnök vagy bemégy a babával a párod munkahelyére, mindenképpen azt használnám, hogy elégedett legyen. ;))

2012. aug. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!