Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38 hetes ultrahangon átlagosná...

38 hetes ultrahangon átlagosnál kevesebb magzatvíz? Bővebben lennt!

Figyelt kérdés

legnagyobb k.zs mentes m.víztócsa 41*51 mm

Lepény érettsége: 2.fokban érett.

Ez mit jelent?segítsetek.

Ha tovább csökken be kell feküdnöm?


2013. febr. 27. 06:06
 1/4 liony20 ***** válasza:
ha baj van akkor az orvosod úgyis mondja szerintem nem kell aggódj... ha úgy érzed hogy szivárog a magzatviz akkor azonnal jelezd az orvosodnak... nemsokára szülni fogsz és lehet hogy azért... a 2 fokban érett lepénynél irigyellek mert az én lepényem az ilyenkor 3 fokban volt...
2013. febr. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem sem lehet baj, egyrészt mondaná a doki, másrészt 38. hétben ha baj van, akkor megszülheted, nem lesz baja a babának.


Egyébként én ismerek egy 5 gyermekes anyukát, akinek kórosan kevés magzatvizet állapítottak meg 32. héten, és bent akarták tartani, de nem maradt, mert a négy gyereke otthon volt, apukának dolgozni kellett. Saját felelősségére hazament, és simán 39. héten szült meg, semmi baja nem volt sem a babának, sem neki.


Ne aggódj miatta.


Boldog babavárást és könnyű szülést kívánok neked :)

2013. febr. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is az volt, amíg még lehetett, hagytuk a babát bent, viszont folyamatosan nézte UH-on. 40+4 naposan megindította, mert addigra már nagyon-nagyon kevés volt. Majdnem teljesen zárt voltam, oxitocinnal indított burokrepesztés után. Mostanában kell majd mennünk hasi-és koponya Uh-ra a babával a kórosan kevés magzatvíz miatt. (most 4 hetes a babám)
2013. febr. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a megnyugtató válaszokat.Jó egészséget kívánok nektek.

Utolsónak : Remélem minden rendben lesz a babáddal. :)

2013. febr. 28. 04:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!